Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek VIP - komoda

Plánujete, že zařídíte dětský pokoj pro miminko? Anebo byste potřebovali vylepšit pokoj školáka? Kde ale začít a podle čeho vybírat? Co by v pokoji rozhodně nemělo chybět? Důležité je, aby se dítě cítilo spokojeně a pohodlně. Do dětského pokoje je proto vhodné vybírat praktický a samozřejmě také bezpečný nábytek a další zařízení. Vše musí být dostatečně pevné, bez ostrých hran. Podstatný je také materiál, který by rozhodně měl být zdravotně nezávadný. Nabídce dětského nábytku věnujeme na Aldu velký prostor. Dnes si představíme možnosti dětské komody.

 

 

Komoda - úložný prostor

Vytváření vhodného prostředí pro děti vyžaduje určitou dávku obezřetnosti. V opačném případě se vám může stát, že své děti i sebe zahltíte velkým množstvím zbytečností, které vám otráví život. Bude složité je uklízet, případně opakovaně instalovat apod. Děti milují převleky a proto by v pokoji neměla chybět komoda, ve které se budou skrývat piráti, prinezny, spidermanové a kovbojové. Všechny hračky by měly mít své místo, kam je děti mohou uložit. Skříňky a komody by měly mít vhodnou výšku, aby se děti do nich pohodlně dostali. Děti rády všude lezou a čím výš, tím lépe. Proto by měl být veškerý nábytek včetně komod, knihoven a regálů upevněn ke zdi.

   

 

Dnes si představíme komody, které nabízí bezkonkurenční kvalitu, bezpečnost pro děti a samozřejmostí je zdravotní nezávadnost. Dětský nábytek německých a francouzských výrobců představuje samostatné díly, z kterých si můžete sestavit kompletní dětský pokoj. Výrobci nabízí komponenty nábytku pro děti od narození až po děti školou povinné. Zaručují se kvalitou, která vás jistě osloví. Dětská komoda může být šuplíková, nebo skříňová a použitým materiálem na výrobu je v mnoha případech mdf deska, nebo laminát. 

 

 

Komoda, nej solitér

Velká spousta oblečení a hraček, které se často válí po celém dětském pokoji, je potřeba někam uklidit. Dítě by mělo mít k dispozici co nejvíce úložných prostor. Nejlepším řešením jsou lehce uzavíratelné komody, kam se jednoduše uskladní všechny věci. Nevýhodou oblíbených policových systémů je, že se na ně příliš práší a vyžadují náročnější údržbu. V otevřených policích jsou také dobře vidět neuspořádané věci a nepořádek. Vhodným kusem nábytku do dětského pokuje jsou nízké komody, do nichž děti dosáhnou a potřebné věci tak mají vždy přístupné. Pro malé děti můžeme pořídit úložné kontejnery, do kterých se dítě rychle naučí uklízet své hračky. Mysleme také na volné prostory v okolí psacího stolu, zejména školáci potřebují nemalé místo pro uložení svých psacích potřeb, učebnic ale i CD a DVD. Díky dostatečnému prostoru, kam se schovají všechny dětské hračky a oděvy, bude dětský pokoj vypadat útulně a uklizeně.

 

    

 

 

Proč pořídit komodu? Potřebujete přidat další úložné prostory do dětského pokoje? Vyberte si ze široké nabídky dětských komod. Nabízíme komody pro malé holky, kluky, školáky i do studentských pokojů. Komody jsou kombinací masivu a mdf desek. Vyrábějí se v široké škále barev s nadčasovým designem. Systém samostatných dílů vám umožní sestavit komody flexibilně tak, aby sloužily v maximální možné míře. Vybrat si můžete komody s regály, šuplíky, nebo v kombinaci obojího. Ke každé komodě si můžete pořídit šatní skříň ve stejném stylu.