Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek v přírodním dekoru

Pomalu se výrobci i v kolekcích moderního dětského nábytku vracejí k přírodním dezénům, který byly na nějakou dobu v zapomnění. Skoro to vypadalo, že přírodní dekory jako imitace dřeva dub, nebo buk se již do nabídky dětského nábytku nevrátí a nad odstíny bílé, šedé, modré či jiné pastelové barvy nezvítězí. Ale dnes vám ukážeme, že imitace nejrůznějších masivu mají stále své slovo a dětský nábytek v přírodním odstínu může být v interiéru dětského pokoje velmi působivý. Věříme, že i dnes u nás najdete spousty inspirace.

 

   Dětský pokoj Dina   Dětská postel Tobo

 

Přírodní odstín jako volba pro dětský nábytek se velmi hodí k zařízení dětského pokoje pro sourozence, myšleno samozřejmě pro holku a kluka. Na rozdíl od modré, růžové, nebo jiných velmi vyhraněných odstínů, je přírodní velmi neutrální. A také se přírodní odstín velmi lehce doplňujeme nejrůznějšími dekoracemi, patří k velmi střídmým, elegantním odstínům. Na našich fotografiích, například patrová postel Bipop, je dokonce odstín imitace dřeva buk doplněn pro každé dítě jiným dekoračním odstínem, modrou a oranžovou. Výplně polic jsou variabilní, můžete ještě kombinovat odstín buku s růžovou a zelenou. Každý si tak přijde na své a interiér dětského pokoje není "příliš" barevný.

Přírodní odstín je také vhodný pro malé i velké děti, lze vybavit velmi vkusně i studentský pokoj. Na naši druhé ilustrační fotografii nabízíme multifunkční dětskou postel z kolekce nábytku Kurt. I zde působí přírodní dezén velmi elegantně. Můžeme říci, že další výhodou přírodního dezénu je možné umístění do malých i velkých interiérů, fantazii se meze nekladou.

Přírodní odstín určitě do studentských pokojů

Vhodnost přírodního dezénu pro zařízení studentského pokoje snad nemusíme ani zdůrazňovat. Větší děti už určitě neprahnou po sladké růžové či klasické klučičí modré. Touží po elegantním, střídmém interiéru, který si sami a už dle vlastního vkusu doplňují svými dekoracemi. I zde vám máme určitě co nabídnout.

 

 Dětská postel Travel     Dětská postel Space up

 

Další výhodou přírodních dezénu je snadná údržba. Na takovém povrchu na rozdíl třeba od bílé, opravdu není skoro nic vidět. Materiálem pro výrobu nábytku v imitaci přírodního dezénu je ve většině případů laminátová deska. A jistě příjemná je také kvalita laminátu, kterou francouzský výrobce nabízí. Nabídka přírodních odstínů už taky není co bývala. Vznikají zcela nové odstíny, jmenujme alespoň jeden z nich, tolik populární šedý dub. Často je přírodní odstín spojován v nepatrném množství s bílou, čímž je dosaženo velmi zajímavých efektů.

 

     Dětský pokoj Arthur     Studentský pokoj Duplex

 

Jak vidíte, nabídka přírodních dezénů není vůbec na ústupu, ba právě naopak. Moderní či stylové kolekce dětského nábytku si můžete vybrat v širokém spektru nejrůznějších tónů. Navíc pokud se teprve chystáte vybavit či spíše pořídit dětský pokoj, přírodní odstín může vaše ratolest využívat na rozdíl od příliš "dětského" nábytku až do doby, než opustí vaše rodinné hnízdo. A třešničkou na dortu je, že vesměs jsou přírodní dezény také cenově velmi dostupné.