Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek v akci

Dnes vám představíme dětský nábytek, který jsme pro vás vybrali na Aldu, za skvělé akční ceny. Nábytek v akci je takový, který je již v nabídce od výrobců, jako nabídka pro český a slovenský trh a akční ceny jsou také vybírány dle oblíbenosti nábytku u vás zákazníků. Ve většině případů je nábytek pro vás rovněž přichystán na skladě, který najdete v kategorii doručení do 72 hodin ode dne objednání. S blížícími se vánoci, vám tak na Aldu, chceme poskytnout možnost levných a kvalitních dárků pod stromeček.

Dětské postele pro sourozence

Jako první vám nabízíme naše nejprodávanější patrové postele na nábytek Aldo, které nabízí místo na spaní až pro tři děti. Pro kolik dětí bude dětský pokoj, záleží pouze na šuplíku. Pokud šuplík využijete jako úložný prostor, bude postel poskytovat dvě místa na spaní. Pokud šuplík využijete jako přistýlku, pro umístění další matrace, postel vám celkem nabídne tři místa na spaní. Efektní a cenově velmi dostupné řešení pro ty z vás, kteří potřebuji v jedné malé místnosti zařídit dětský pokoj pro vaše děti. Tímto řešením získáte pro vaše děti také místo na hraní a další nábytek. Představte si, jak by dětský pokoj vypadal, kdyby jste pořídili klasické postele.

Francouzský výrobce dětské patrové postele Bibop a Bibliobed, klade důraz nejen na kvalitu, ale také na bezpečnost vašich ratolestí. Patrová postel má schůdky se zábradlím, které jsou bezpečnější než žebřík. Pod schůdky je poté spousta odkládacího prostoru pro hračky, knížky a jiné drobnosti. Horní zábrana je dosti vysoká a celé horní lůžko je zapuštěno dovnitř konstrukce. V maximální míře se tak výrobce snažil zamezit případnému pádu dítěte z výšky.

 

    

Dětský psací stůl

Pro malé i velké slečny jsme připravili psací stůl, židli a zásuvkový kontejner s šuplíky, které spolu dokonale ladí. Vše je provedeno v růžovo bílém provedení, z kterého budou mít slečny jistě radost. Překvapí vás také možnosti nábytku, především pak funkce psacího stolu, který spolu s dítětem roste, dá se tedy zvedat a také naklápět dle potřeb. Stejně jako je nastavitelná také židle. A kontejner zase nabízí možnost přemístění tam, kam zrovna potřebujete.

Psací, herní stůl Gaming    

 

Úložný prostor, komody a skříně

   

 

V žádném dětském pokoji nesmějí chybět úložné prostory pro množství hraček. Ideálním řešením jsou komody, které jsme rovněž zařadili do akční nabídky. S přibývajícím věkem dítěte a množstvím hraček všeho druhu je vhodné pořídit komodu s množstvím šuplíků. Dětská komoda v dětském pokoji má velký význam, hlavně pro opravdu menší děti. V dětském pokoji malého dítěte je zapotřebí více menších úložných prostorů v návaznosti na výšku dítěte.