Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek pro holky v tradičních odstínech

Dětský nábytek je většinou především odstíny rozdělen na dvě kategorie. Dětský nábytek pro holky a dětský nábytek pro kluky. Dnes se budeme věnovat novým holčičím designům francouzského výrobce. Pokud máte doma malou či větší princeznu, dnešní téma pro vás může být při vybavování jejího dětského pokoje inspirací. Pokud máme hovořit o dětském nábytku pro holky, pak v tradičních odstínech mezi které patří růžová a fialková v mnoha kolekcích pak zjemněna bílou. Jen málokdy je celá kolekce nábytku v růžovém odstínu i když by si to asi holky přály. Ale všeho moc škodí a někdy méně znamená více. Lépe je pak dohnat růžovou v dětském pokoji nějakými dekoracemi či bytovými doplňky. Co vám pro vybavení interiérů holek letos nabídneme? Co je nového?

 

 

Dětský pokoj pro školačku i studentku

Letos představil francouzský výrobce novou kolekci dětského nábytku Mila, která je určena malým i větším slečnám. Volba odstínů padla na fialkovou v kombinaci s bílou. Nábytek je velmi praktický, moderní a trochu design nahrává malým interiérům. V nabídce samostatných dílů kromě klasické dětské postele najdete i patrovou postel s psacím stolem a se skříní, která rozhodně splní nároky na vybavení rozměrově malých dětských pokojů.

 

                                             Dětský pokoj pro holku Biotiful

 

Na ilustrační fotografii představujeme možné sestavení dětského pokoje. Postel nabízí kromě místa na spaní velmi zajímavě a netradičně řešený malý šuplík, který pod zasunutí pod lůžko vytvoří jakousi bariéru. Regál můžete využít jako doplnění odkládacích prostorů vedle psacího stolu třeba na učebnice, nebo jako doplnění k šatní skříni. Líbí se nám rovněž možnost pořízení police na zavěšení, která je na první fotografii umístěna nad psacím stolem. Materiálem je klasická laminátová deska s tloušťkou 15 až 22 mm, nábytek nabízí pověstnou francouzskou kvalitu.

 

Patrová postel pro dvě slečny, trend moderního bydlení

Nabídka patrových postelí už dávno není tím čím byla. Patrové postele zcela změnily svůj design především v tom, že se už nejedná jen o nábytek, který zabezpečí dvěma slečnám místo na spaní. Dnes je často součástí patrové postele skříň, psací stůl a řada odkládacích prostorů v podobě polic. Jsou i patrové postele s šuplíkem, který lze využít jako klasický úložný prostor a máte spaní pro dvě děti, nebo jako přistýlky a máte spaní pro tři děti.

 

Patrová postel Bibliobed    Patrová postel z kolekce Bo7 pink

 

První fotografie nabízí patrovou postel v rohovém provedení z kolekce Bibliobed, která se svým designem soustředí především na úložné prostory. Ty mají podobu šuplíku pod dolním lůžkem a skříně, která nabízí řadu polic. Rohová varianta patrové postele spolu s šatní skříní dokáže ušetřit značnou část prostoru v interiéru dětského pokoje. Ani zde nechybí řada polic a to jak u horního, tak dolního lůžka. Každá slečna tak má k dispozici svůj osobní prostor pro odkládání knížek či jiných potřeb. Příjemné je i spojení přírodního odstínu se světle růžovou.

Druhá fotografie nabízí patrovou postel pro tři slečny z kolekce Bo7 pink, kde je právě využito šuplíku jako přistýlky. V průběhu dne můžete šuplík kdykoliv zasunout a nebude tak vadit v prostoru. V průběhu noci také můžete přistýlku umístit kdekoliv jinde v dětském pokoji, nemusí být nutně součástí patrové postele. I tato patrová postel nabízí pro každou z dívek police. Schůdky mají širokou nášlapnou plochu, horní lůžko zábranu po celém obvodu. Patrová postel je nejen hezká, ale i bezpečná pro vaše holky. V neposlední řadě tímto designem můžete vyřešit místo na spaní pro dvě děti a šuplík využít jako klasický úložný prostor. Lze také pořídit patrovou postel bez šuplíku jako levnější variantu.

 

Další doplňky do dětského pokoje slečny

Největším fenoménem v posledním roce se při vybavování dětského pokoje slečny staly toaletní stolky. Ty byly ještě donedávna výsadou pouze ložnic. Doba se mění a bytový design také. Toaletní stolky se staly velmi populární a jejich nabídka se rok od roku rozrůstá.

 

                         Toaletní stolek Volage

 

Pořízením stolku však v pokoji nezíská vaše slečna jen místo pro parádění, ale i velké, možná až překvapivé úložné prostory. Toaletní stolky v nabídce najdete v moderním, ale velmi stylovém designu. Mohli bychom dále ještě dlouho pokračovat v nabídce doplňků do dětského pokoje malé i velké slečny, ale není na to prostor. V každém případě letošní nabídka bytového designu je rozhodně tou nejzajímavější, kterou jsme za posledních několik let měli možnost představit.