Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek, který překvapí designem

Nabídka dětského nábytku je v dnešní době opravdu velmi široká. Vybírat můžete z nejrůznějších designů a odstínů, které mnohdy až překvapí. A my vám dnes chceme představit ty kolekce dětského nábytku, které zaujmou už na první pohled nápadem a zpracováním. Povíme si něco o dětských postelích, které mají podobu závodních aut, představíme unikátní designy dětských pokojů z masivu. Nabídka, která vašim dětem vytvoří originální prostředí, které při troše fantazie využijí i na hraní. A začněme nabídkou dětského nábytku pro holky.

 

Netradiční design dětského nábytku pro holky

Zajímavou nabídku dětského nábytku určeného malým, ale i větším slečnám představuje belgický výrobce. Pro menší slečny vám určitě doporučíme dětské postele v růžovém provedení, které však mají podobu aut, nebo princeznovských kočárů. Důmyslný design, který je nejen líbivý, ale myslí i na bezpečí vašich ratolestí. Každá postel má zábranu po obou stranách, hrany nábytku jsou zakulacené.

 

Dětská postel Pino pro holky     

 

Dětské postele jako uvádíme na ilustračních fotografiích tak nemusí být pouhým místem na spaní. Vaše malá slečna si může v posteli hrát, vytvořit si imaginární svět plný fantazie. Dětská postel v podobě auta přitom nabízí dostatečně velké místo na spaní i pro školačku a to o velikosti 90x200 cm. Design je velmi propracovaný a dětská postel tak může být příjemným oživením, originálním prvkem v dětském pokoji. Vaše malá slečna bude z takové dětské postele rozhodně nadšená.

 

Pokud je vaše slečna už větší, nebo dokonce studentka, budete pravděpodobně volit již střídmější design. Jako velmi vhodnou volbou se nám jeví dětský nábytek z kolekce Amori. Dětský pokoj vybavený nábytkem z této kolekce je velmi romantický, elegantní. Kolekce Amori proto oslovila již řadu z vás a můžeme ji směle zařadit rovněž do kategorie velmi netradičního, originálního designu.

 

  

 

V kolekci Amori nechybí například elegantní dětská postel s nebesy, netradičně řešený psací stůl, ale ostatně i další díly patří k unikátním. Jako dekorace je zde do desky materiálu vždy vysoustruženo srdce, které dodává každému z dílů nábytku svůj osobitý půvab. Mladé slečny budou tímto nábytkem okouzleny. A ať už zvolíte dětskou postel v podobě auta, nebo kolekci nějakého dětského pokoje, vždy pořídíte navíc i kvalitu, která je u belgického výrobce již známým atributem.

 

Netradiční design dětského nábytku pro kluky

Samozřejmě že největší nabídka dětských postelí v podobě závodních auta je určená právě malým klukům. A design rozhodně stojí za inspiraci. Auta totiž díky propracovanosti vypadají jako skutečná, jen nastartovat a odjet. Belgický výrobce si dal záležet na každém detailu, dokonce kola vystupují do prostoru a mají i pneumatiky. Nejsou jen tak jakoby nakreslená. Můžete také vybírat z několika odstínů a k dětským postelím lze pořídit i další nábytek s tématikou automobilových závodů. Například šatní skříň má podobu stojanu u čerpací stanice. A pokud nechcete závodní auto, k dispozici je dětská postel v podobě požárního auta, nebo pro dva kluky patrová postel jako autobus.

 

    

 

Sami můžete propracovanost designu opět posoudit na ilustračních fotografiích. I zde jsou zachovány a do designu nenápadně zakomponovány bezpečnostní prvky. Každá z postelí má po stranách zábranu, hrany jsou kulaté. Pro malé uličníky je tento nábytek inspirací k nejrůznějším hrám.

A co nabízí belgický výrobce pro zařízení studentského pokoje? řadu návrhů a nápadů. Jeden za všechny, který vám představíme je studentský pokoj sestavený z dílů kolekce Pino. Nábytek je velmi stylový, pro dospívajícího studenta rozhodně reprezentativní. Nábytek z masivu v příjemném přírodním odstínu s možností výběru z široké nabídky samostatných dílů. Sami tak můžete dospívajícímu chlapci interiér sestavit na základě jeho aktuálních potřeb.

 

Dětská postel Pino pro dvě děti, dolní lůžko 140x200 cm     Patrová postel Pino grey

 

A až váš chlapec rodinné hnízdo opustí a rozhodne se samostatně bydlet, tento nábytek mu může být dobrým startem při zařizování nové domácnosti. I zde je zachována vysoká kvalita zpracování a materiálů. A i o tomto nábytku můžeme s jistotu říci, že je velmi kvalitní.

 Nabídka netradičního nábytku pro vybavení dětského pokoje a studentského pokoje je velmi široká z jednoho důvodu. Nábytek Aldo je již netradičním designem znám a na originální designy se soustředíme a budeme je pro vás i nadále vyhledávat v budoucnu.