Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek jako lego stavebnice

Dnešní nabídka nábytku se oproti dobám ne tak dávno minulým liší nejen v designu a kvalitě, ale také způsobu pořízení. Jistě si mnozí z vás pamatují doby, kdy se nábytek neprodával v demontu v krabicích, ale tak jak byl  na prodejně nábytku vystaven, tak se smontovaný musel složitým způsobem přepravit domů. Naštěstí jsou tyto složité prodeje nábytku bez možnosti úprav či minimální změny sestavení samostatných dílů pryč a dnes si můžete vybrat nejen z mnoha odstínů, ale nábytek si můžete dle vlastních, skutečných potřeb sestavit sami. Odborně nazýváme tento systém stavebnicový, nebo také modulový. Dětský nábytek je také jedním z těch, který si můžete na základě výběru samostatných dílů sestavit sami a vytvořit tak vašim dětem dětský pokoj opravdu k užitku a plné spokojenosti. Dětský nábytek modulového systému je tématem dnešního povídání. A francouzský výrobce šel ještě dál. Návrh dětského pokoje vás určitě dostane. Vaše malé rošťáky na 100 %. Legomanie i ve světě dětských pokojů.

 

       

 

 

Moderní dětský nábytek

Na e-shopu nábytek Aldo můžete právě v kategorii dětského nábytku najít snad největší výběr. Představuje se zde několik velmi moderních trendů od nejrůznějších výrobců z celé Evropy. Jedno však dětský nábytek pojí a to vysoká kvalita a barevnost. Dětský nábytek z Francie, který jsme zařadili do kategorie také luxusního dětského nábytku nabízí opravdu originální, pestrobarevný dětský svět. Můžete si sestavit dětský pokoj s motivem dle vašeho a vašich dětí vkusu, vybrat roztomilý pokojíček pro holčičky, jako ze země pohádek, které jsou blízské princeznám. Použité materiály patří k těm nejkvalitnějším, nábytek je doplněn ruční malbou a funkčnost a využití nábytku patří k těm nejmodernějším, které kladou důraz na bezpečnost dětí a praktičnost. Výrobce představuje také spousty dětských doplňků. 

 

   

Dětský nábytek Smoozy, řešení pro kluky i pro holky

 

Dětský nábytek patří také k těm, které si můžete vybírat ze samostatných dílů a postupně si sestavovat dětský pokoj. Dalším představitelem dětského nábytku je holandský výrobce NIP, který je typický svým severským designem, známým například z obchodních sítí Ikea. Jednoduchost až strohost, vyvážená vysokou kvalitou a funkčností. Nabídka modulových systémů je představena v kategorii dětské pokoje a v kategorii dětský nábytek pak dále najdete všechny díly samostatně. Pokud Vás některý z kolekce dětského pokoje nadchne, stačí zadat do vyhledávání název sestavy a všechny díly máte během chvilky zobrazeny.

 

Pokud patříte mezi ty, kteří si nábytek rádi sami sestavují, u nás máte opravdu široké pole působnosti. Můžete také využít bezplatné on-line poradny s naším bytovým architektem, který Vám rád poradí, jak kombinovat barvy, jak ušetřit místo v místnosti a neztratit úložný prostor a mnoho dalších, mnohdy složitých otázek. A také, kolekce fotografií jsou velmi inspirativní.