Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské rostoucí psací stoly té nejvyšší kvality

Rostoucí stoly pro děti od německého výrobce, se velmi záhy zařadily mezi nejoblíbenější na našem e-shopu. Design těchto psacích stolů lze označit za velmi moderní, využívající pestré, pastelové i přírodní odstíny, které jsou do dětských pokojů vhodné, s možností nastavení výšky pracovní desky, ale navíc také jejího sklonu. Nejvíce to oceníte v případě, že chcete, aby dětský pokoj rostl i s dítětem, nebo máte děti různého věku. Nabízíme psací stoly pro holky, psací stoly pro kluky, jednoduše pro školáky to nejlepší řešení zdravého sezení.

Něco málo z novinek

Dětské psací stoly s židlí Baru jak pro holky, tak pro kluky, jsou novinkou na našem portále. Je to rovněž akční nabídka německého výrobce, který představuje tyto sestavy a to, rostoucí psací stůl a polohovatelnou dětskou židli. U dětského psacího stolu můžete nastavit kromě výšky pracovní plochy i její sklon. Ve spojení s nastavitelnou výškou sedáku dětské židle tak zabezpečíte vašim prvňáčkům maximální pohodlí. Navíc právě díky možnému nastavení vydrží sestavy školákům až do střední školy. Děti i rodiče také přivítají zvolené odstíny, transparentní bílá v kombinaci s modrou, nebo růžovou. Materiálem pro výrobu se stalo dřevo borovice a mdf deska, což už samo o sobě zaručuje vysokou kvalitu tohoto dětského nábytku.

 

                          Rostoucí stůl Comfort

 

Přírodní odstín se hodí všude

Ne všem se do interiéru dětského pokoje hodí bílá barva s kombinací různých odstínů. Proto vám také nabídneme ukázku rostoucích dětských psacích stolů v přírodním odstínu, které rovněž nabízí možnost nastavení sklonu psací plochy, ale také možnost změny výšky. Dnešní doba, je stále více a více náročnější na čas, který strávíme u počítače. Bohužel tyto nároky jsou kladeny také na naše děti. A tak bychom i výběr psacího stolu, ať už pro děti, nebo do kanceláře pro nás, měli na tyto zvyšující se nároky pamatovat. Nároky jsou především kladeny na naši páteř, která je velmi zdlouhavým sezením zatěžována. Představujeme řešení, které v pozitivním slova smyslu ovlivní zdravý vývoj dítěte, jeho růst a rovnou páteř. Nastavte si výšku i sklon pracovní desky, včetně její vodorovné polohy. Při správném výběru nejen stolu, ale také kancelářské židle, můžeme bez pochyby způsob sezení ovlivnit.

Pokud patříte k těm zákazníkům, kteří zrovna rostoucí psací stůl nepotřebují, tak i pro vás máme širokou nabídku psacích stolů, které najdete v kategorii kancelář. A jaké psací stoly u nás najdete? Vyrobené z laminátové desky, masivu či mdf desky s abs hranami, pokud mluvíme o těch cenově náročnějších. Standardním vybavením jsou dnes již pojezdy na klávesnici. Společným jmenovatelem pak je skutečnost, že dodržují doporučenou výšku psací plochy. Především ale chceme zmínit opravdu velmi praktické, mnohdy až multifunkční řešení jejich návrhů.