Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské psací stoly s velkými úložnými prostory

Dětské psací stoly na Aldu, mají široké zastoupení a všechny stoly dodržují doporučenou výšku pro zdravý vývoj dítěte. Již standardním vybavením je pojezd na klávesnici, vzhledem k tomu, že počítače jsou dnes zcela nezbytnou součástí výbavy žáka i studenta, pak je potřeba s tímto faktem počítat. Materiál, z kterého dětské psací stoly nabízíme, je buď laminátová deska, nebo masiv a tak záleží jen na vás, kterému materiálu dáte přednost. My vám dnes ale chceme představit psací stoly, do malých interiérů dětského pokoje, které řeší rovněž, tolik potřebné úložné prostory.

Nevšední designy

Rohové psací stoly jsou právě ideálním řešením, pokud máte malý prostor v interiéru dětského pokoje a potřebujete dostatek odkládacích polic a velkou pracovní plochu. Psací stůl Lexington na první fotografii, patří k velmi opravdu k velmi netypickým, jelikož pravého úhlu docílil francouzský výrobce napojením stolu na regál. Společnost Demexere, která tento originální psací stůl nabízí, byla založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére a od samého počátku se snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design, třeba zrovna takový, jaký nabízí psací stůl Lexington. Použitým materiálem je lamino, ve spojení s kovem a jako odstín zvolil velmi trendy a žádaný bílý. Netradiční psací stůl může vyřešit váš problém s malou plochou interiéru. Další psací stůl Kurt, který vám představíme, nabízí druhý francouzský výrobce, společnosti Parisot. Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu. Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž. Materiál laminátové desky, z které je kolekce Kurt vyrobena, je snadný na údržbu. Desky lamina nabízí tloušťku od 18 do 25 mm, tloušťka, která bezesporu dodává nábytku na kvalitě, a neutrální odstín světlého budu, dodává stolu na eleganci. I zde nadstavec dává možnost většího využití plochy na pracovní desce.

 

      

 

Maximální funkčnost psacího stolu je důležitá

Dětské psací stoly jsou nutností pro každého školáka, školačku, studenta či studentku. Nesmí chybět v dětském pokoji ani vaší ratolesti. Pokud zařizujete nový dětský pokoj, opatřete psací stůl již v sestavě nebo samostatně. Je praktickým vybavením i pro děti, jež půjdou do školy třeba až za tři roky.

 

     

 

Kvalita dětského psacího stolu je pro nás na prvním místě. Stoly pro děti na našem e-shopu Nábytek-Aldo.cz dodržují doporučenou výšku pro zdravý vývoj dítěte. Standardním vybavením je již pojezd na klávesnici. Materiál, ze kterého stoly nabízíme, je buď laminátová deska, nebo masiv. Máme tedy dětské stoly z masivu i lamina od kvalitních zahraničních výrobců. Co se týče provedení, pořídit u nás můžete klasické varianty, tak i rostoucí psací stoly, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Výšku stolu lze přizpůsobit výšce dítěte, měnit je možné také sklon pracovní plochy. Designy jsou velmi moderní a praktické. Barvy jsou laděny do přírodních odstínů, trendové jsou v současné době zejména stoly bílé, které samozřejmě také máme. Stačí vybrat materiál, typ, barvu a rozhodnutí je za vámi. 

K psacímu stolu pro děti také nezapomeňte pořídit kvalitní židli.