Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské potřeby, dětské zboží

Co vlastně patří do kategorie dětské potřeby? Nábytek do dětského pokoje, nebo dětské zboží, či snad oblečení? Asi každý prodejce to má jinak. Na nábytku Aldo najdete v této kategorii bytové doplňky vhodné do dětského pokoje, například praktické regály s látkovými boxy, různé taburety s úložným prostorem, nebo laminátové boxy volně k rozmístění v interiéru pokoje.

 

 

 

 

Regály jsou praktické, levné a navíc mohou dětský pokoj dle odstínů, které si pro látkové boxy zvolíte, příjemně rozjasnit. Zanedbatelný není ani úložný prostor. Ten si dle počtu látkových boxů vlastně navolíte sami. Lze také pořídit regál bez boxů.

V nabídce najdete opravdu široký výběr odstínů, lze tak regál přizpůsobit dětského pokoji pro slečnu, nebo dětskému pokoji pro kluka. Zajímavou variantu lze vytvořit také za použití hned několika odstínů, jako na naší fotografii. A pro dospívající děti do interiéru studentského pokoje můžete použít regál ve stylu "black and white". Působivé.

 

  

 

Při velkém nedostatku úložných prostorů můžete využít také naší nabídky rozměrově větších regálů, které představujeme v kolekci Caboto. Autorem regálových systémů s látkovými boxy je německý výrobce a jeho nápad, také s ohledem na nízkou pořizovací cenu se nám velmi líbí.

 

 

Materiálem je vždy deska lamina s tloušťkou 18 mm v bílém odstínů. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Další dětské potřeby najdete v kategorii kterou jsme zmínili hned na začátku a výběr různých "pomocníků" do dětského pokoje je opravdu zajímavý.