Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele, pro malé kluky - řidiče


Nabídka dětských klasických postelí, nebo patrových postelí, je díky francouzským výrobcům na našem portále opravdu široká. Dětská postel vyžaduje dostatečný čas pro její výběr, který je potřeba k volbě dostatečné kvality. Důležitou roli hraje volba roštu a kvalitní matrace. Pokud dodržíte spojení kvality postele, roštu a matrace, Vaše dítě bude mít ty nejlepší podmínky pro vývoj růstu, a především páteře.

Dětská postel pro požárníky

Dětská postel nejen na spaní, ale rozhodně také pro zábavu a navíc v interiéru pokoje vypadá úchvatně. Navíc, představujeme postel velmi kvalitní. Již na první pohled z ilustrační fotografie je zřejmé, že belgický výrobce představuje "opravdu" nábytek z kvalitního masívukonkrétně dřeva borovice. Tloušťka desek dosahuje až 3,5 cm, hranoly na kterých je dětská postel i klouzačka umístěná o rozměru 7x7 cm, masívní je rovněž klouzačka. Pokud tedy hledáte kvalitní dětský nábytek, pak produkty, designy belgického výrobce můžeme jen doporučit. Dřevo borovice je rovněž řádně vysušené, bez kazů a suků a tak nedochází k pozdější deformaci materiálu vlivem změny teploty v interiéru dětského pokoje.

                                                                    Dětská postel Pino fire

 

Dětská postel pro slečny je jiná

Odstíny nejen nábytku, ale i dekorací dělají opravdu hodně. A volba odstínů od belgického výrobce rozhodně elegantní a trendy je. Světle šedá ve spojení s růžovou zkrátka vypadá úchvatně. Ale nejen to, dětská postel s klouzačkou patří jako řešení místa na spaní v dětském pokoji k velmi oblíbenému řešení a nám se líbí, že belgický výrobce nabízí postel s klouzačkou pevnou, stabilní, rovněž vyrobenou ze dřeva borovice. Kolekce dětských postelí Pino od belgického výrobce se nám líbí nejen pro velmi vysokou kvalitu dřeva borovice, ale rovněž pro nekonečné množství možností, jak finální podoba dětské postele může vypadat.

    

 

Jednou z desítek variant je dětská postel s jarními motivy, látkou pod lůžkem, kterou vaše holčička využije nejen na hraní, ale prostor pod lůžkem lze využít i jako klasický úložný prostor, kde v dětském pokoji rychle schováte vše, co by nemělo být na očích. Jak jsme zmínili, možností je nekonečné množství a to nejen pro holky, ale rovněž pro kluky.

Z praktického hlediska, co bude zajímat především vás rodiče, je možnost umístění schůdků na levou i pravou stranu, snadná a rychlá montáž, která je dána především kvalitním materiálem a logickým designovým návrhem. Hranoly postele v rozměru až 7x7 cm, desky v tloušťce až 3,5 cm, povrchová úprava ekologickým lakem až ve třech vrstvách. Především u nábytku z masívu na kvalitě správném vysušení dřeva záleží.