Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje v různých designech II

V minulém článku jsme Vám představili kategorie dětských pokojů pro holky a dětských pokojů pro kluky. Dnes Vám nabídneme další kategorie dětských pokojů a to, dětské pokoje pro miminka a studentské dětské pokoje. Dětské pokoje pro miminka na našem portále, nabízí společnost Bella, která se prezentuje vysokou kvalitou a originálním designem.

 

Dětské pokoje pro miminko

Dětský pokoj pro miminko zařizujeme většinou ještě před narozením dítěte. Měli bychom mít vše připravené, než maminka přijde z porodnice. V dětském pokoji dominuje dětská postýlka, která musí být především bezpečná! Proto by její postranní bočnice měly být posuvné a jednotlivé tyče musí mít mezi sebou předepsaný odstup proto, aby dítě nemohlo prostrčit hlavičku. Rovněž by postýlka měla poskytovat polohovatelný rošt, pro snadné a bezpečné zacházení s miminkem. Co by dalšího v pokoji pro miminka nemělo chybět, je přebalovací pult. Velice praktický pomocník, ať už při přebalování, či koupání miminka. Dětské pokoje pro miminka se vyrábějí vesměs v bílé barvě, která je pro pokoj nejvhodnější. Na našem portále najdete různé designy dětských postýlek, od klasických, až po postýlky z kterých pak například sestavíte dětský pokoj. A právě tento netradiční a velice praktický dětský nábytek, který klade důraz na funkčnost, Vám dnes představíme. Dětská postýlka Sacha, která roste s dítětem, a pomocí jednoduchého mechanismu můžete postýlku rozdělit na samostatné díly a vznikne další funkční nábytek na několik let.

                 

   

 

Studentské pokoje

Studentské pokoje představujeme především na našem portále od našich partnerů, francouzských výrobců. V čem se vlastně studentský pokoj liší od dětského pokoje? Určitě velikostí postele a tím, že ve studentském pokoji by rozhodně neměl chybět psací stůl, Také zde už studenti přijímají první lásky a návštěvy, tak bychom neměli zapomínat v tomto pokoji i na sedací nábytek. Studentské pokoje se liší rovněž barvou a designem. Nejsou zde již použity příliš syté barvy, ale spíše přírodní. Hlavně u dívek bude velice potřebná a dostatečně velká šatní skříň a komoda. Úložných prostorů není nikdy dost. To vše nabízí studentský pokoj Studio VIP, netradiční nábytek pro studentky, který určitě zaujme svým moderním designem. Studentský pokoj, který Vám představíme na následující fotografii, lze různě sestavovat, finální podoba je čistě na Vás. Při troše fantazie také můžete občas pokoj měnit, tedy jednotlivé díly nábytku přestavovat. Studentský pokoj francouzský výrobce předurčil pro maximální využití malých interiérů, kde opravdu není místa nazbyt. Pokoj byl oceněn především také pro jeho schopnost měnit a rozčleňovat fádní, nudné interiéry.

                

Studentský pokoj Duplex    Postel Tonight pro holku

 

Doufáme, že jsme Vás inspirovali, moderním kvalitním a praktickým nábytkem, k novému vybavení pokojů, pro Vaše děti.