Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje v luxusním designu

Co si pod tímto pojmem můžete představit? V kategorii luxusní dětské pokoje se skloubí spojení luxusního designu, kvalitních materiálů, preciznosti, nápadů a hravosti, která do moderního dětského pokoje neodmyslitelně patří. Tyto luxusní dětské pokoje nabízíme ve variantách pro dívky, pro chlapce, pro studenty i pro miminka. V této kategorii naleznete hlavně originální dětský nábytek od francouzských výrobců, kteří kladou veliký důraz na harmonii, kvalitu, zdravotní nezávadnost nábytku a jsou držiteli certifikátů jakosti. Dětský pokoj můžete zvolit v originálních světlých odstínech nebo v tmavých elegantních barvách. Samozřejmostí je možnost přikoupení různých dílů a nástavců, aby se dětský pokoj mohl přizpůsobovat potřebám dětí.

 

Dětské pokoje pro miminka

Pokud chcete dětský pokoj zařídit v náročnějším designu a vysoké kvalitě, tak právě nabídka našich luxusních dětských pokojů pro miminka je pro vás to pravé. Dominujícím prvkem v pokoji pro miminko je především postýlka. Postýlka musí být bezpečná a vyrobena z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Zvolit si můžete postýlku s nastavitelným roštem, s posuvnou bočnicí, či vyndavacími příčkami. Velmi důležité je rovněž nezanedbat výběr kvalitní matrace. Dalším nezbytným kusem nábytku je komoda s přebalovacím pultem. Dnes jsou na trhu již takové přebalovací pulty, ze kterých můžete později sundat horní desku a mohou vám nadále sloužit například jako komoda. Originální nabídkou na našem portále je i výbavička pro miminko, která změní ráz dětského pokoje zcela určitě. Tato kategorie nabízí vše, co s narozením miminka a jeho prvními krůčky souvisí. Od oblečení pro miminko, přes hračky, plyšáky, přikrývky, povlečení a deky pro miminko, kojenecké potřeby, chrastítka až po naučné hrací deky pro miminka. Rovněž praktické potřeby pro rodiče, především pak maminky, jako jsou kojenecké polštáře, nebo kapsáře na pleny, ručníčky, osušky. Je toho v této kategorii pro nejmenší děti spousty a v té nejvyšší možné kvalitě, kterou jsme pro vás našli. Vše od belgického výrobce značky Noukie´s. Dnes vám představíme dětský pokoj pro miminko, až do předškolního věku Douce Nuit P0U, od francouzského výrobce, který nabízí kvalitní nábytek s certifikací. Díky možnosti rozložení dětské postýlky na klasickou postel, se nabízí řešení interiéru pro vaše miminko od narození, až do předškolního věku.

 

                                

 

 

Dětské pokoje pro školáky

Plánování dětského pokoje bychom měli věnovat dostatek času, aby se v něm dítě dobře cítilo a my tak co nejlépe využili prostor, který máme k dispozici. Nábytek-Aldo nabízí multifunkční pokoje, které rostou spolu s dítětem a dají se nádherně přestavovat. Dodáváme také dětské pokoje v celých sestavách, nebo jen části nábytku pro děti. Děti milují barvy, proto jsme kromě kvalitativních aspektů v dětském pokoji, kladli důraz také na hravost provedení a barevnou atraktivitu. Ze širokého výběru našich komponentů sestavíte dokonalý dětský pokojík, jako například dětský pokoj z dílů kolekce Naturela, rovněž od francouzského výrobce. Pokud se vám design a věrohodná imitace dřeva dub líbí, kolekce Naturela má co nabídnout. Nábytek je velmi kvalitní a díky imitaci elegantní, ani dospívající dítě se za pokoj nebude stydět. Postel, kterou nabízíme nyní lze využít i jako pohodlný otoman a sestavení postele lze i zrcadlově obrátit. Úložné prostory jsou díky vyvýšenému lůžku překvapivé, zásuvky vysoké a hluboké. Nábytek je tak i velmi praktický.

 

                     

 

Dětské pokoje pro studenty

S přibývajícím věkem dětí se mění i nároky a požadavky na dětský pokoj. Z dětského pokoje se stává pokoj pro studenta, který vyžaduje odlišné zařízení. Vyberte si z naší široké nabídky studentských pokojů a vytvořte vašemu dítěti takový prostor, který bude příjemný a funkční zároveň. Studentské pokoje, které nabízíme, kladou důraz na elegantní design a kvalitu nábytku. Základem každého studentského pokoje je dostatečně velký psací stůl, postel, potřebné množství úložných prostorů a odpovídající osvětlení. Pořídit můžete kompletní sestavy i kusový nábytek, vždy za velmi přijatelné ceny. Nakoupíte jen to, co váš student opravdu potřebuje. Náš nábytek do studentského pokoje je převážně laděn do přírodních barev, převládá tón bílé, nechybí však výběr z různých moderních odstínů. Je důležité, aby se student ve svém pokoji cítil dobře a měl dost místa nejen na studium, ale také na koníčky a odpočinek. Právě takové studentské pokoje pro vás máme připraveny a jedním z nich je studentský pokoj Montana. Francouzský výrobce, který tento dětský nábytek představuje ve vysoké kvalitě pod značkou Gami a podloženou certifikáty jakosti, zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti. Garance kvality také nabízí delší životnost nábytku a jeho vyšší mechanickou odolnost. Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu, proto také jako materiál pro výrobu všech dílů z kolekce zvolil mdf desku, navíc se zakončením abs hran. Více o interiéru kolekce Montana a především jejich možnostech napoví fotografie. Na nich nejlépe získáte představu také o precizním designu, rovněž propracovanosti jednotlivých dílů, které mohou nabízet jen kvalitní kolekce.

 

                                   

 

Jak jste se mohli sami přesvědčit, v kategorii luxusního dětského nábytku, jsme vám představili kolekce nábytku, které nabízejí nejen design, ale také certifikát kvality, bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti. Návrhy designů, které jsou svým designem, ale především funkčností originální, netypické a které vám mohou nabídnout něco "navíc".