Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje s vůní dřeva

Dětské pokoje ze dřeva borovice v podobě kompletních sestav, jsou hlavně ekologické a zdravotně nezávadné. Nabídka dětského nábytku z masivu od zahraničních výrobců je široká a možná budete sami překvapeni, jak může být dětský nábytek z masivu moderní a barevný. Vaše děti jsou denně s nábytkem v kontaktu, proto dřevěný nábytek do dětského pokoje je tou správnou volbou. Posuďte sami, že nábytek z masivu, už dávno není stará klasika, ale velmi moderní designy, které se vašim dětem budou určitě líbit.

 

Dětský pokoj pro miminko

Bezpečný pokoj pro miminko Poudre, je značkový nábytek, který je sám o sobě zárukou té nejvyšší možné kvality. Francouzský výrobce značkového nábytku Noukie´s nabízí navíc velmi důmyslný design, který využijete, i když vaše miminko dětské postýlce již odroste. V návrhu sestavy je řada bezpečnostních prvků, jako třeba zakulacení hran se zakončením systémem abs. Možnost pořízení přebalovacího pultu ke komodě nabízí jeden z nejvíce bezpečných způsobů přebalování miminka. Do sestavy dětského pokoje jsme zařadili klasické díly nábytku, které by neměly v interiéru miminka chybět, ale také něco navíc. Přebalovací pult, postýlku s možností rozložení, nebo možný výběr úchytek. Kvalita a bezpečnost je při sestavování dětského pokoje pro miminko tím nejdůležitějším. Připevnění pultu na pevno ke komodě je jedním z nejvíce bezpečných způsobů přebalování miminka. Úchytky různých tvarů a hvězdičky na postýlce pak velmi příjemně dotváří dětský námět na nábytku v pokoji miminka.

 

Dětský pokoj pro školáky

Dětský pokoj z masivu My color, který vám představíme, je vhodný pro holku i pro kluka. Dánský výrobce představuje certifikovaný dětský nábytek, kvalita je na velmi vysoké úrovni. Materiálem pro výrobu nábytku se stalo dřevo borovice, které je řádně vysušené, bez kazů a suků. Nedochází k pozdější deformaci nábytku a povrch nábytku je hladký. Nejvíce nás na tomto designu dětského nábytku z masivu oslovily odstíny. Dětský nábytek z masivu si můžete vybrat opravdu z široké nabídky dětských, pastelových barev a červený odstín rozhodně nesmí chybět. V návrhu dětského pokoje, který představujeme nyní je pak červený odstín v kombinaci s tmavým provedením odstínu antracit. Je to spojení odstínů, které označujeme za neutrální. V sestavě dětského pokoje je dětská postel s praktickou sadou dvou zásuvek, rovněž velmi praktické kontejnery na pojezdech a návrh uzavírá sestava dětského nábytku stůl s židlemi. Zda pořídíte jen jednu židličku či tři, už je jen na vás a především potřebách vašich dětí. Dřevo borovice jako materiál také velmi příznivě působí na psychiku nejen dětí, ale i dospělých. Nábytek z masivu se opět po delší pauze vrací do našich domácností a to především díky změně designu. Už to není jen nabídka stylového design pouze v přírodním odstínu dřeva, ale výrobci přinášejí moderní nábytek v různých odstínech. Pastelové barvy pak v interiéru dětského pokoje patří k oblíbenému řešení.

 

Patrová postel Mezzanine    Rozkládací postel Pino

 

 

Pokoj pro studenty

Studentský pokoj z masivu a kovu? Ano, pokud hledáte pro své dítě originální nábytek pro sestavení elegantního studentského pokoje. Jestli-že ano, pak vás možná osloví právě kolekce Alex belgického výrobce. Netradiční je nejen samotný design, který má určitě svůj osobitý styl, ale také použité materiály při výrobě jednotlivých dílů. Spojení černě mořeného dřeva jako imitace kovu s dřevem mořeném do světle hnědého odstínu. Jedním slovem kolekce Alex je pro sestavení studentského pokoje opravdu na našich stránkách unikátní. Cenově je nábytek náročnější, ale jeho mechanická odolnost, dlouhá životnost a design stojí za zvážení. V každém pokoji je vždy třeba také vyřešit úložné prostory. Ty ve většině kolekcí, a u kolekce Alex tomu není jinak, zajišťuje šatní skříň a komoda. V kolekci Alex si můžete vybrat skříň ve dvoudveřovém i třídveřovém provedení. A i větší skříň může být velmi užitečná, pokud máte dvě děti. Také nezapomeňte, že postel v této kolekci nabízí zásuvku jako přistýlku pro druhé dítě, přespání kamarádů, nebo také jako další úložný prostor.

 

                          Patrová postel Pino, dolní lůžko 140x200 cm

 

 Nábytek z masivu se opět po delší pauze vrací do našich domácností a to především díky změně designu. Už to není jen nabídka stylového designu pouze v přírodním odstínu dřeva, ale výrobci přinášejí moderní nábytek v různých odstínech. Pastelové barvy pak do interiéru dětského pokoje patří k oblíbenému řešení. Dnes jsme vám představili nábytek z masivu od francouzského, dánského a belgického výrobce, příště bude na řadě německý výrobce.