Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje – první novinky v roce 2011

Dnes vám chceme představit první novinky v letošním roce. Nabídka dětských pokojů na Aldo nábytku, patří k té snad největší. Není tomu jinak ani dnes, kdy vám představíme dětské pokoje, vysoké kvality od francouzských a německých výrobců. Dětskému nábytku se snažíme věnovat s maximálním ohledem na dětské sny a přání, ale návrhy musí být také funkční s ohledem na zdravý vývoj dítěte.

 

Dětský pokoj Smoozy pro holku   Dětský pokoj Smoozy pro kluka

Dětský pokoj

Dětský pokoj na naší první ilustrační fotografii patří k velmi oblíbeným a důvod je vám jistě zřejmý již dle vlastního návrhu. Z nabídky samostatných dílů na našich stránkách v kategorii dětský nábytek, jsme sestavili jeden z dalších možných návrhů interiéru dětského pokoje. Aldo nábytek to je zcela nová forma prodeje prostřednictvím internetu, kdy vám představuje dostupné kompletní interiéry. Nemusíte nic hledat a až vůbec ne spojovat díly z nejrůznějších kategorií. Dovolili jsme si vybrat nábytek tak, aby vzájemně spolu ladil a dětský pokoj byl rovněž velmi praktický. Návrh dětského pokoje na fotografii nabízí řešení místnosti pro dvě děti, díky posteli s přistýlkou.

 

Patrová postel Bibliobed    Dětský pokoj Bibop

 

Francouzský výrobce jako autor návrhu, klade velký důraz na kvalitu a zpracování do sebemenších detailů. Pro výrobu nábytku používá pouze dřevo borovice bez kazů a suků, řádně vysušené. Zamezí tak pozdější deformaci nábytku, či jeho praskání, vlivem změn v ovzduší dané místnosti. Tloušťka desek od 1,5 do 3,5 cm bezesporu přispívá k pevnosti a stabilitě jednotlivých dílů. Povrchová úprava transparentním, vodou ředitelným lakem v matu, který zachovává zdravotní nezávadnost dřeva. Materiál psacího stolu a regálu je mdf deska v bílém odstínu, boxy látkové.

Dětský pokoj - místo pro hry i odpočinek

Zařizování dětského pokoje bývá pro rodiče někdy „těžký oříšek k rozlousknutí“, protože je potřeba do jedné místnosti umístit postele, skříně na oblečení, ale také knihovnu a psací stůl, a přitom tam musí zůstat dostatek místa pro hry a zábavu, leckdy velmi živou hru a zábavu. Do čtyř zdí se prostě musí vměstnat obývák, ložnice i pracovna dohromady. Dětské pokoje představuje v těch nejrůznějších barevných kombinacích a z nejrozmanitějších materiálů. Dětský pokoj z mdf desky, dětský pokoj z voštiny, či můžete sami sestavit dětský pokoj z masivu. Pro vybavení dětských pokojů je charakteristický variabilní nábytek, který by měl být lehce přemístitelný. Aldo nábytek, proto přišel s nabídkou pojízdných komod na kolečkách, tkzv. kontejnerů. Charakteristické jsou i jeho zaoblené hrany a především jeho barevnost. Určitě bude vypadat jinak dívčí a jinak chlapecký dětský pokoj. Jistě se budou lišit i prostory, v nichž žije třeba smíšená sourozenecká dvojice. Nabídka patrových postelí na Aldu, má také své zastoupení. V mnoha případech se volí ke spaní palandy. Pokud se mohou použít i jako samostatná lůžka, může se členění místností v bytě předisponovat a každé dítě (zvláště jedná-li se o chlapce a dívku) bude mít v pozdějším věku k dispozici vlastní místnost. I ostatní nábytek může teenager využít dle svého vkusu a začlenit jej do nově vzniklého interiéru.

 

Patrová postel Leo industry   Patrová postel Leo

 

Dětský pokoj pro kluky

Ano, dětský pokoj může patřit do kategorie designového nábytku s určenou tématikou. Dětský pokoj na další fotografii nabízí design lego kostek, který zcela jistě osloví řadu malých kluků. Dětský pokoj je vyroben z lamina a povrchová úprava je provedena vodou ředitelným, ekologickým lakem. Dětský pokoj nabízí postel s úložným prostorem.

 

    Dětská postel Tobo

 

Vaše děti také určitě ocení, když jejich pokoj oproti bydlení kamarádů bude něčím atypický. Nebraňte se zvláštním tvarům, materiálům a experimentům s barvami. Děti vnímají účelnost jako samozřejmost, ale originalitu jistě ocení i v nízkém věku.