Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel v mnoha barvách

V dnešním článku vám chceme představit některé možnosti, které nabízí francouzský výrobce dětského nábytku na našich stránkách. Za měříme se však nejen na design, ale i barevné zpracování, které je především v dětském pokoji velmi důležité. Interiér dětského pokoje by určitě neměl být fádní, jednobarevný, ale daná místnost by měla působit vesele. Proto právě u dětského nábytku najdete tolik různých odstínů.

Něco pro kluky, dětská postel snů

Tématika a také samozřejmě barevné ladění dětského nábytku pro kluky a dětského nábytku pro holky se velmi liší. Kolekce výrobce odlišuje právě pomocí zvolených odstínů, které nemusí nutně být jen prvoplánově růžová a pro kluky modrá. Pestrost je velmi důležitá, v příjemných barvách se děti cítí dobře. 

 

    

 

Na druhé fotografii využil výrobce více střídmých odstínů.  A pokud přeci jen v klučičím dětském pokoji potřebujete mít modrý odstín, proč ho nepoužít jako odstín stěny. Výmalba stěn v dětském pokoji dokáže také velmi zpříjemnit interiér. A v dnešní době si můžete kvalitní barvu na stěnu vybrat snad ze všech různých odstínů.

Něco pro holky, dětská postel v růžovém

Mezi stále nejpopulárnější odstíny pro malé i větší slečny patří růžová a bílá. Tyto odstíny opravdu vedou a dětský nábytek pro holky v bílém, nebo růžovém provedení má na našich stránkách opravdu široké zastoupení. Vybrat si můžete design pro menší i větší slečny. A opět i zde hrají odstíny velikou roli. Oblíbené jsou také sestavy, které v sobě spojují oba odstíny, bílou i růžovou.

 

     

 

Na našich stránkách si každou kolekci dětského nábytku můžete vybrat z nabídky samostatných dílů a dětské postele patří k nejčastěji pořizovaným. Ano, je to logické, bez postele se neobejdeme. A komodu, skříň, nebo police lze vždy časem dokoupit. Pokud se rozhodnete pro pořízení postele právě u nás, tak vždy ji pořídíte již s roštem v ceně a s dopravou zdarma po celé republice.