Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Designový čalouněný nábytek

Patříte k těm, kteří chtějí mít v domácnosti něco netradičního? Chcete aby váš interiér představoval vaši osobnost a byl jiný? O designovém nábytku jsme toho už řekli mnoho. Designový nábytek je kategorií, která rozhodně představuje "originální kousky". Do interiéru můžete pořídit nejrůznější bytové doplňky v podobě netradičních, něčím výjimečných komod, nebo servírovacích stolků a v poslední době je zde zcela nová nabídka designového čalouněného nábytku, který patří určitě do skupiny nábytku představující současný, moderní trend v bydlení. Ty nejvíce zdařilé návrhy vám dnes chceme představit.

 

I jeden kus čalouněného nábytku změní interiér

Originální, říkejme jim designové díly nábytku, jsou sice cenově náročnější, ale i pořízení jednoho kusu nábytku dodá vašemu již zařízenému interiéru zcela jiný charakter. Čalouněné křeslo umístěné v prázdném koutě, nebo pohodlný otoman v barokním stylu, to vše hned při vstupu do dané místnosti přiláká pozornost. I když je takový nábytek dražší, v konečném důsledku můžete při zařizování interiéru ušetřit. Designový nábytek, jako právě třeba čalouněné křeslo je vždy ve velmi výrazném provedení, které pak zastíní další vybavení místnosti. A tak nemusíte až tolik řešit dekorace, které také něco stojí a můžete slevit na výraznosti dalšího nábytku. Pořízením byť i jednoho čalouněného křesla dodá vašemu pokoji určitá charakter.

 

   

 

Na ilustrační fotografii představujeme čalouněný nábytek německého výrobce. Místnost je v celku prázdná, je v ní či může být v ní umístěno jen jedno křeslo a stoleček. A přeci je pokoj zařízený. Takže otázkou je, zda je vůbec designový nábytek v konečném důsledku drahý. Dokáže totiž díky výraznému designu zaplnit interiér a tím tak nemusíte pořizovat další nábytek. Na daném návrhu se nám líbí i volba tapet, která koresponduje s čalouněným nábytkem ve stříbrném potahu. A rovněž ke stříbrnému odstínu v kombinaci s modrou se určitě hodí tmavě hnědá podlaha. Soulad mezi několika odstíny je z návrhů citelně znát. Designový nábytek má ještě jednu nespornou výhodu a to je jeho vysoká kvalita.

 

Čalouněný nábytek v netradičních odstínech

Designový nábytek všeobecně, to jsou i netradiční odstíny. Pro čalouněný nábytek to samozřejmě platí také. Můžete vybírat mezi velmi pestrými tóny, nebo v jednom tónu, jako jsme uvedli například na ilustračních fotografiích šedého čalouněného nábytku. Potahové látky mají často také výrazné vzory a jsou velmi kvalitní.

 

  

 

Pestrý čalouněný nábytek inspirovaný brazilskou kulturou bude originálním doplněním vašeho interiéru, pokud se nebojíte experimentovat a pokud se nebojíte pestrých tónů. Na designový nábytek musí mít majitel či majitelé bytu odvahu a osobitý vkus, není určen pro každého. Pro některé je to příliš. Ale i takovýto netradiční nábytek v naší nabídce musíme mít.