Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Designové dětské pokoje

V naší nabídce musíme pamatovat také na náročné zákazníky, kteří byť za daleko vyšší cenu, dávají přednost značce. Co vlastně nabízí takový značkový nábytek oproti kolekcím bez značky? V čem je především rozdílný, kromě vysoké ceny? Vše se dozvíte v našem dnešním povídání, v kterém vám představíme značkový nábytek Gami patřící francouzskému výrobci Gautier.

 

   Sestava dětského nábytku Duplex

 

Značkový dětský pokoj je především kvalitní

Značkový nábytek to je vlastně především záruka vysoké kvality a spokojeného nákupu s velmi vysokou pravděpodobností, že nedojde k žádné reklamaci. Značkový nábytek musí také být opatřen jakostními certifikáty, které výrobce vždy musí doložit. Značkový nábytek to zcela určitě nejsou díly vyrobené z laminátové desky. Mezi velmi často používané materiály patří masiv, tedy dřevo, nebo kvalitní mdf deska. Samozřejmostí je pak zakončení hran pomocí ABS. Co  to znamená, pro ty z vás, kteří neví? ABS systém je hrana, která zafixuje vlastně okraje nábytku tak, aby po několika letech nedocházelo třeba k odlepování dýhy od vlastního materiálu. Značkový nábytek to je rovněž velmi propracovaný design do všech detailů, čímž každý výrobce rovněž přispívá k celkové kvalitě. Francouzský výrobce Gautier nabízí, či své kolekce opatřil hned třemi certifikáty jakosti.

 

     

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Díky kvalitě může výrobce také nabídnout designy jako například multifunkční dětské postýlky, které v pozdějším věku dítěte, až postýlce odroste, jednoduše přeměníte na dětský pokoj. A touto možností se dostáváme k již zmiňované vysoké ceně. Je vlastně cena opravdu vysoká? Pokud zvážíme a uvědomíme si, že pořízením postýlky vlastně pořídíme také dětský pokoj, můžeme si jednoduše spočítat, že cena není až tak závratná. Více informací najdete v našem článku "francouzské dětské postýlky pod značkou Gami." Nabídka netradičního, kvalitního designu stojí za vzhlédnutí a inspiraci.

Designový nábytek do všech interiérů

Samozřejmě, že francouzský výrobce nenabízí značkový nábytek pouze pro děti. Také do interiéru ložnic, obývacích pokojů, nebo jídelen je z čeho vybírat. Možná mnohé z vás překvapí také povrchové úpravy nábytku, tedy jeho možné, dostupné odstíny. Imitace dřeva je tak dokonalá, že pro laika je od opravdového masivu k nerozeznání.

 

     

 

Nabídka je s možností výběru samostatných dílů a ve stejném provedení můžete vybírat také nábytek do obývacího pokoje. Což je velmi praktické od francouzského výrobce, jelikož v dnešních domácnostech často dochází právě k propojení kuchyně a obývacího pokoje. Nabídka designového, značkového nábytku je velmi široká a zahrnuje také psací stoly, či kanceláře jako sestavy. Věříme, že design vás osloví stejně, jako nás na Aldo nábytku. Patří opravdu k originálním a praktickým.