Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dejte přednost přírodním materiálům

Rustikální nábytek, dánského výrobce, patří k velmi kvalitním, díky použitému materiálu dřeva mahagon v bílém provedení. Na našem portále se proto snažíme nabídku tohoto ojedinělého nábytku stále rozšiřovat a proto jsme pro Vás připravili několik originálních kousků nábytku, které jsme zařadili do nových kolekcí.

Kuchyně a jídelna v bílém

Stále častěji využíváme ve svých interiérech v domácnosti čisté, bílé designy. Jinak, tomu není při zařizování kuchyní a jídelen, do kterých na našem portále najdete rustikální nábytek v širokém zastoupení. Ať už se jedná o celé sestavy jídelen, nebo samostatné díly rustikálního nábytku, kde výběr a konečný výsledek Vašeho interiéru je pouze na Vás. V oblasti rustikálního nábytku na nábytku Aldo, má zastoupení jak francouzský výrobce, tak výrobce dánský, jehož novinky Vám dnes představíme. Na první fotografii představujeme rozkládací jídelní stůl T 766, s možností rozložení na větší velikost, což je netypické a málokterý rustikální stůl takovou možnost nabízí. Dánský výrobce, ale díky kvalitnímu materiálu, z mahagonového dřeva a precizní výrobě, si rozklad pro jídelní stůl může dovolit. K jídelnímu stolu, patří beze sporu jídelní židle, bez které jídelní stůl, není stolem. Na další fotografii, Vám představíme rustikální jídelní židli HC3C, rovněž v oblíbeném odstínu sněhově bílá barvy, která je hitem poslední doby. Dánský výrobce, v případě rustikální židle, zvolil rovněž velmi kvalitní dřevo mahagon, které je stabilní a nabízí vysokou nosnost, díky použitému materiálu.

 

     

 

Originální kousek do každého interiéru

V naší nabídce najdete také díly rustikálního nábytku, které se hodí pro vybavení všech typů interiérů. Takovým originálním kouskem rustikálního nábytku, je například rustikální lavice s ratanovými koši, která se hodí snad do všech interiéru bytu. Velkou službu udělá například v předsíni, nejen úložnými prostory v podobě košů, ale i pohodlným sezení, například při obouvání bot.

 

                                    

 

Rovněž stejně dobře vynikne v kuchyni, nebo všude tam, kde si potřebujeme jen tak odpočinout. V ceně rustikální lavice jsou rovněž praktické ratanové koše a poduška k pohodlnému sezení. Lavice nabízí také velmi vysokou kvalitu, především díky použitému materiálu, jak jsme se již zmínili a to dřevo mahagon. Kromě kvality nabízí také trendy bílý odstín, tolik populární v posledních měsících právě pro rustikální nábytek.

 

    

 

V novinkách o nábytku, najdete další díly rustikálního nábytku, dánského výrobce, které jsme pro Vás nově na náš portál zařadili. Ať už se jedná o vysoce kvalitní postele, komody, nebo vitríny. Výběr necháme jen na Vás.