Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Další novinka na Aldu – dětský pokoj

Zajímá vás, co nového je ve světě dětského nábytku? Došli jste k závěru, že obytná část domu vyhrazená vašim ratolestem úpěnlivě volá po změně k lepšímu? Jaké jsou tedy trendy ve světě dětského nábytku? Především důraz na používání kvalitních přírodních (dřevěný masiv) i syntetických materiálů (barevné plasty), ze kterých lze vytvářet vzhledově zajímavé kombinace. Design dětského nábytku by měl být pokud možno nadčasový a jednoduchý. Pokud budete mít vy, anebo ratolesti pocit, že interiér dětského pokoje nevypadá příliš dětsky, můžete nábytek doplnit vkusnou dekorací. Věřte, že pořízení kvalitního nábytku a obměňování dekorací je podstatně levnějším a elegantnějším řešením, nežli pravidelná výměna laciného kýčovitého nábytku. Proto vám i dnes nabízíme v novinkách dětské pokoje z masivu, vysoké kvality a perfektního designu od našeho partnera, belgického výrobce nábytku a dětské pokoje z laminátu od našeho španělského dodavatele.

 

Dětský pokoj Bo7 pink    Dětská postel Pino

Dětský pokoj ze dřeva borovice

Romantický design dětského pokoje lze vytvořit už jen samotným výběrem daného materiálu. Dnes vám představíme jako jednu z dalších novinek na Nábytku Aldo řešení interiérů dětských pokojů ze dřeva borovice. Svým designem je určen pro malé děti předškolního, ale už i školního věku. Dětský pokoj je ekologickým výrobkem, kde je použitým materiálem borovicové dřevo, ošetřeno vodou ředitelným lakem. Nábytek do dětského pokoje z masivu patří k oblíbeným a jeho nabídku se snažíme stále rozšiřovat.

 

Dětská postel Oliver    Patrová postel Mezzanine

 

Dětský pokoj v nabídce dílů, dětské postele v desítkách designů

Kategorie samostatných dílů na výběr, patří nejen pro zařízení interiéru dětského pokoje k oblíbeným. Sami si můžete vybrat jen to, co opravdu potřebujete.

 

   Dětská postel Sleep


A co vlastně v této kategorii najdete? Nepřeberné množství nábytku z dřeva borovice od německého výrobce, který spojil typický, stylový design s moderními, funkčními prvky. Výsledkem je styl, přizpůsobený nárokům dnešní doby. Jako například nabídka psacích stolů, které vás určitě překvapí multifunkčním designem. Dřevo borovice je materiálem, který však není jen hezký, ale má i pozitivní účinky na pohodu člověka, o dětech pak nemluvě. Harmonické prostředí plné klidu je to, co se snad každý rodič svému dítěti snaží poskytnout.