Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Černý odstín v dalších interiérech

V minulém článku jsme si představili dětský nábytek v černém odstínu a dnes se chceme tomuto odstínu věnovat rovněž, ale v jiných interiérech. Na našem portále má opravdu tento moderní odstín široké zastoupení a věřte, že je z čeho vybírat. Necháme vás nahlédnout do interiéru ložnic, kde je právě černá velmi často používána, ale rovněž do kuchyně, kde tento odstín, není zase až tak častým jevem.

Černý odstín nábytku v interiéru ložnice

Nábytek v černém odstínu, ať už pro jakýkoliv interiér se doporučuje především tam, kde svítí sluníčko převážnou většinu dne. V tmavých místnostech je lépe volit odstíny nábytku zcela opačné, které místnost právě rozjasní, zesvětlí. Ale zpět k černé barvě. V naší nabídce najdete opravdu široký výběr této barvy a to také ve vysokém lesku, který je velmi populární. Ložnice Black na první fotografii, od francouzského výrobce, nabízí odstín vysokého černého lesku, ale i černého matu v kombinaci s moderním designem. Manželská postel je v provedení lesku, noční stolky v černém matu a šatní skříň, která mimo jiné nabízí velmi velké úložné prostory a tyto dvě černé barvy spojuje. Zrcadlové průčelí je velmi praktické, a pokud máte malou ložnici, můžete ji šatní skříní díky zrcadel opticky zvětšit. Na druhé fotografii, vám představíme, ložnici Evo, ve velmi netradičním řešení a spousty úložných prostorů a v odstínu venge.

 

Nábytek do ložnice, kolekce Aalborg      Komoda do ložnice Manchester

 

Francouzský výrobce přišel s tímto návrhem řešení ložnice, jako první a chtěl tak především oslovit majitele malých bytů, kde jsou půdorysy místností často, stejně jako v panelákových bytech, řešeny jako úzký, dlouhý prostor. Postel včetně roštu pro matraci, nabízí místo na spaní v rozměrech 140x200 cm a proto je vhodná i pro ty z vás, kteří žijete "single". K posteli lze v případě potřeby také pořídit praktickou sadu dvou zásuvek. Sestava dále nabízí vysokou, úzkou skříň jednokřídlou s policemi a zbytek úložných prostorů zajistí nadstavec nad postelí. Celou sestavu na našich stránkách nabízíme rovněž v samostatných dílech libovolně k výběru, ale také v dalších dostupných odstínech, včetně bílé.

Černý odstín nábytku v interiéru kuchyně

Celkový design kuchyňských linek z kolekce Manchester, od francouzského výrobce, můžeme zařadit do kategorie moderních a nadčasových kuchyní. Kolekce Manchester, která představuje řadu kuchyní ve vysokých lescích, patří právě u kuchyňských linek k těm nejvyhledávanějším. Společnost Gautier, která tyto kuchyňské linky nabízí, byla založena ve Francii. Od počátku se snaží plně adaptovat potřebám trhu, a proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design. Ale černá barva v kuchyni? Ano! Kuchyňská linka na fotografii, právě v černém vysokém lesku, nabízí velkou skříň na potraviny, kde je možno ale také umístit lednici. Dále malou skříňku jako příborník, prostor na sporák a skříňku na celoplošný dřez. Horní řada skříněk pamatuje na umístění ventilace. Při správném výběru doplňků, působí tato kuchyňská linka velmi nadčasově a elegantně.

 

   

 

Velmi často, je pak černý odstín kombinován zcela proti polní barvou, jako je bílá. Kombinace ve stylu "black and white" je pak zcela novým, módním trendem.