Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Černá elegance ve studentském pokoji

Výrobci nábytku se rovněž snaží stejně, jako módní návrháři, přicházet s novými a jinými návrhy nábytku. Francouzský výrobce opět překvapil a jako první v oblasti dětského nábytku, nabízí dětské pokoje v černém provedení. Tyto dětské, nebo raději studentské pokoje, patří k designové špičce ve světě dětského nábytku! Jejich nadčasové provedení můžete sami posoudit na fotografiích, které Vám nabídneme v dnešním článku, a určitě nám dáte za pravdu!

Novinka na Aldu

První studentský pokoj, který Vám představíme, je úplnou novinkou na našem portále. Pochází z B graphite, našeho předního španělského výrobce, který dětské pokoje pro studenty nabízí ve velmi moderních designech a odstínech. Netradiční černá barva působí velmi elegantně, především právě pro studenty, kteří si už nábytek do pokoje zařizují v jiném, než dětském designu. Představíme Vám dětský pokoj B - samostatné díly, což znamená výběr samostatných dílů, tedy dětského nábytku, který potřebujete je velmi výhodná a praktická. Nemusíte totiž pořizovat zbytečně díly dětského nábytku, které nepotřebujete a u studentského pokoje B tomu není jinak.

 

    

 

V odstínu černá a přírodní, celá řada postelí

Druhá nabídka netradičních dětských pokojů, Vás zcela překvapí designem. Dětský nábytek se nám rozrůstá o další pokoj stejného typu a to dětský pokoj Tonight - samostatné díly pro mladé dívky. Snad nejvíce nevšedním ze všech dílů nábytku, jistě nám dáte za pravdu, je celkový design postele, která je velmi šetrná k interiéru. K dětskému pokoji si můžete vybrat další dostupné díly nábytku, nevyjímaje klasickou, velkou šatní skříň, kterou můžete pořídit Vašim dětem, jejichž nároky na módu s věkem stoupají.

 

    

 

Nechte se unášet a inspirovat designem z Francie. Elegantní design, stejně jako černý odstín, určil francouzský výrobce již školákům, či studentům, kteří dávno odrostli dětským motivům v pokoji.