Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Bohatě prostřený Silvestrovský stůl

A je tady už opravdu opět konec roku! Budeme bilancovat nad tím rokem letošním, dávat si různá předsevzetí do dalšího roku a přát svým blízkým a přátelům hlavně zdraví a štěstí. Pokud děláte malou Silvestrovskou oslavu v domácím prostředí, nezapomeňte, že krásně prostřený jídelní stůl je základem úspěšné oslavy!

 

                                                            

 

Přírodní materiály jsou moderní

 

Dovolíme si Vám představit nábytek dánského výrobce, z přírodních materiálů, ve vysoké kvalitě, který si pořídíte určitě na celý život! U takového jídelního setu se budou Vaši hosté cítit určitě velice příjemně. Jídelní set upřednostňuje nejen kvalitní provedení práce, ale také kvalitní přírodní materiály, kterými je dřevo teak s vysokým stupněm tvrdosti a ratan, z kterého jsou vyrobeny jídelní židle včetně podušek v krémové barvě, které dodávají jídelní židli eleganci, ale hlavně pohodlí. Jídelní sestava Vás zaujme určitě svým originálním vzhledem, který je ovšem krásný svou jednoduchostí a především kvalitou.

 

 

Dánského výrobce, nabízí také další elegantní jídelní sestavu s ratanovými židlemi, v setu je stůl z dřeva mahagon v bílém provedení a tři ratanové židle včetně pod-sedáků. Dřevo mahagon, patří k velmi kvalitním, jelikož nabízí vysoký stupeň tvrdosti. Tato jídelní sestava je opravdu luxusní! Nabídka luxusního nábytku je stále více a více na našich stránkách zařazována do nabídky, jelikož zákazníků, kteří upřednostňují kvalitu před nízkou cenou, v posledních letech přibývá a my jsme tomu rádi. Díky široké nabídce samostatných dílů dánského výrobce, můžete k této jídelní sestavě pořídit další díly ve stejném designu. Inspirovat se můžete třeba přiloženými fotografiemi. Elegantní design dokáže vytvořit osobité kouzlo majitelů domů.

 

 

                                                                                        

                                                                                   Přeje kolektiv pracovníků, nábytku Aldo.

 

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.