Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bohatě prostřený Silvestrovský stůl

A je tady už opravdu opět konec roku! Budeme bilancovat nad tím rokem letošním, dávat si různá předsevzetí do dalšího roku a přát svým blízkým a přátelům hlavně zdraví a štěstí. Pokud děláte malou Silvestrovskou oslavu v domácím prostředí, nezapomeňte, že krásně prostřený jídelní stůl je základem úspěšné oslavy!

 

                                                            

 

Imitace přírodních materiálů je moderní

Dovolíme si Vám představit nábytek dánského výrobce, z přírodních materiálů, ve vysoké kvalitě, který si pořídíte určitě na celý život! U takového jídelního setu se budou Vaši hosté cítit určitě velice příjemně. Jídelní set upřednostňuje nejen kvalitní provedení práce, ale také kvalitní přírodní materiály, kterými je dřevo teak s vysokým stupněm tvrdosti a ratan, z kterého jsou vyrobeny jídelní židle včetně podušek v krémové barvě, které dodávají jídelní židli eleganci, ale hlavně pohodlí. Jídelní sestava Vás zaujme určitě svým originálním vzhledem, který je ovšem krásný svou jednoduchostí a především kvalitou.

 

                                      

 

Dánského výrobce, nabízí také další elegantní jídelní sestavu s ratanovými židlemi, v setu je stůl z dřeva mahagon v bílém provedení a tři ratanové židle včetně pod-sedáků. Dřevo mahagon, patří k velmi kvalitním, jelikož nabízí vysoký stupeň tvrdosti. Tato jídelní sestava je opravdu luxusní! Nabídka luxusního nábytku je stále více a více na našich stránkách zařazována do nabídky, jelikož zákazníků, kteří upřednostňují kvalitu před nízkou cenou, v posledních letech přibývá a my jsme tomu rádi. Díky široké nabídce samostatných dílů dánského výrobce, můžete k této jídelní sestavě pořídit další díly ve stejném designu. Inspirovat se můžete třeba přiloženými fotografiemi. Elegantní design dokáže vytvořit osobité kouzlo majitelů domů.

 

Přejeme vám krásné Vánoční svátky a bohatě prostřený stůl

team Nábytek Aldo