Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bílý rustikální nábytek ze dřeva mahagon

Jestliže patříte mezi milovníky rustikálního nábytku, dnešní povídání bude zajímavé především pro vás. Představíme si nové trendy právě pro tuto kategorii nábytku a letos je opravdu nabídka více než zajímavá. Dánský výrobce rustikálního nábytku představil pro letošní rok celou řadu nových kolekcí a designů, které rozhodně patří k více než elegantním. Kvalita značkového nábytku je jistě všem dobře známá a dřevo mahagon jako výrobní materiál, který je zde použit, patří k těm nejlepším. Vysoká tvrdost dřeva nabízí pro nábytek hladkou povrchovou úpravu, nábytek je díky tvrdosti dřeva odolný vůči mechanickému poškození a životnost je opravdu velmi dlouhá. Rustikální nábytek pod značkou Nova Solo patří k takovým, který se může předávat z generace na generaci při zachování jeho původního vzhledu.

 

 

Rustikální nábytek do vašeho obývacího pokoje

Ať už se jedná o jakýkoliv interiér, pokud místnost vybavíte rustikálním nábytkem, rozhodně ji dodáte styl a eleganci. Bílý rustikální nábytek je také řešením na tmavé místnosti bez sluníčka, jelikož bílý odstín místnost rozjasní. Pro vybavení obývacího pokoje představuje dánský výrobce celou řadu nejrůznějších typů komod, nechybí nabídka konferenčních stolků, vitrín či regálů. Vše pro vybavení moderního obývacího pokoje, ale v rustikálním designu. Ano, rustikální designy dnes vnímají požadavky moderních domácností.

 

  

 

První fotografie představuje návrh, jak může obývací pokoj vypadat rozmístěním několika kusů nábytku. Díky tradiční mohutnosti rustikálního nábytku vám stačí pořídit třeba jen tři díly a místnost je zaplněná. K rustikálnímu nábytku se velmi dobře vážou dekorace a bytové doplňky, kterými můžete místnost doladit, dát ji finální podobu. Na druhé fotografii pak můžete vidět sestavu rustikálních polic, jak mohou velmi příjemně oživit fádní nudné stěny. Ne vždy musí být řešením prázdných stěn obraz. Za velmi malé pořizovací náklady můžete pořídit police různých velikostí, nepravidelně je umístit na stěnu a doplnit dekoracemi. Interiér získá zcela jinou podobu. pro milovníky moderního bydlení, moderního nábytku i doplňků máme skvělou zprávu. Není vůbec špatné využít rustikální design i ve spojení s opravdu velmi moderními prvky. Nebojte se ani odvážných sytých odstínů ve spojení s rustikálním nábytkem. Možná vás následující fotografie přesvědčí.

 

  

 

Líbí se vám styl ve spojení s nadčasovými, bláznivě barevnými doplňky? Že by vás tato spojení ani ve snu nenapadlo? A přitom místnost jako celek rozhodně působí originálně a harmonicky. Vše na sebe navzájem navazuje.

 

 

Rustikální nábytek do vaší jídelny a kuchyně

Nejčastěji se stále rustikální nábytek pořizuje přeci jen do kuchyně a jídelny. Nějak se to ke stolování samo nabízí, interiér kuchyně a jídelny v rustikálním stylu je velmi příjemný, především pak vánoční atmosféra či jiné slavnostní příležitosti v takovém interiéru jsou více než příjemné. I pro tyto interiéry má dánský výrobce co nabídnout. Jídelní stoly a jídelní židle jsou pak základem pro vybavení těchto interiérů, ale je zde široká nabídka také dalších dílů.

 

  

 

Regály na první fotografii slouží v podstatě jako pracovní stůl, příprava pro vaření. Tyto pracovní stoly najdete v nabídce v nejrůznějších rozměrech, především se pak mění jejich délka. Doplněny jsou úložnými dřevěnými boxy, které dodávají určitě těmto pracovním plochám netradiční vzhled. Nemusíte se ani u tohoto rustikálního nábytku právě k kuchyni bát poškození, dřevo mahagon je opravdu tvrdé a odolné vůči mechanickým poškozením. A právě v kuchyni kde je tlak na nábytek a to jakýkoliv velký, je třeba při jeho výběru dbát také na kvalitu a odolnost. V tomto případě splněno. A jelikož je rustikální nábytek ze dřeva mahagon odolný také vůči působení vysoké vlhkosti, lze zvážit jeho umístění také do vaší koupelny.

 

 

Rustikální nábytek do vaší koupelny

Pokud můžeme nějaký rustikální nábytek ze dřeva doporučit do koupelny, tak od dánského výrobce. Dřevo je velmi citlivé na působení vlhkosti a rozhodně bychom nedoporučili do koupelny umístit nábytek třeba ze dřeva borovice. V případě mahagonového dřeva, které není pórovité a tedy vlhkost nepohlcuje, není se čeho obávat. Nábytek si zachová svůj tvar, určitě se vám působením vlhkosti nezdeformuje, dřevo je tvrdé. Rustikální nábytek navíc v bílém odstínu je v interiéru koupelny úžasný. Posuďte sami na naší ilustrační fotografii.

 

                                                                  

 

Rustikální nábytek je při pořizování určitě cenově náročnější, ale jeho kvalita a výsledný efekt v interiéru rozhodně stojí za zvážení. Nabídka rustikálního nábytku je velmi široká a někdy při správném výběru stačí pořídit třeba jen jeden segment nábytku a váš interiér se zcela změní.