Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bílý nábytek do obývacího pokoje

Pro milovníky bílého nábytku je letošní rok ve znamení opravdu širokého výběru nejrůznějších designů. Bílý odstín je velmi populární do každého interiéru, od dětských pokojů až po ložnice. A interiér obývacího pokoje nejčastěji pak ve velmi nadčasovém designu se často k bílému odstínu přiklání rovněž. Respektive výrobci nábytku. Co můžeme nabídnout a co je trendy v letošním roce při zařizování interiéru, který často využívají všichni členové rodiny jako společnou místnost.

Bílý odstín nejčastěji pro moderní design do obývacího pokoje

Je všeobecně již známo, že bílý odstín nejčastěji provází velmi moderní designy. často můžeme najít bílý odstín v kombinaci se sklem či kovem, pokud hledáme moderní nábytek. Mezi velmi oblíbené kolekce pro vybavení obývacího pokoje či jídelny patří Ceram, kterou představuje francouzský výrobce. Jednoduché linie nábytku, velmi efektní, které rozhodně najdou i velmi praktické využití. Bílý odstín je vhodný i do malých interiérů, jelikož dokáže opticky danou místnost zvětšit. Pokud jste majiteli velkého prostoru pro zařízení obývacího pokoje, ani to není problém. Z nabídky samostatných dílů si jen vyberete větší počet třeba komod, nebo pořídíte velkou sedací soupravu. Bílý odstín najde uplatnění všude.

 

 

První ilustrační fotografie představuje řešení rozměrově velkého obývacího pokoje. Nábytek je rozmístěn po místnosti, nechybí velká komoda s osvětlením a navíc je interiér velmi vkusně napojen na jídelní kout, který je vybaven nábytkem ze stejné kolekce. Druhý návrh představuje řešení malého obývacího pokoje, kdy dominantou v místnosti je televizní stěna. Ta dokáže ušetřit spousty místa a ještě nabízí řadu úložných prostorů. Televizní stěna je doplněna konferenčním stolkem ze stejné kolekce.

 

Stylový bílý nábytek

Stejně jako je bílý odstín oblíben pro nadčasové designy, to samé platí i pro rustikální nábytek či jak se často říká stylový nábytek. i zde přináší největší nabídku nábytku do obývacího pokoje francouzský výrobce. Představuje rovněž v posledních letech velmi populární design "provence", který inspirován francouzskou kulturou a historií. nabídka jak sestav, tak samostatných dílů je opravdu široká.

 

     

 

V kolekci Victoria najdete návrhy a samostatné díly nábytku určené do obývacího pokoje ve sněhově bílém provedení, nebo ve velmi světlém šedém odstínu. Rustikální design je zde opravdu zřejmý, nechybí ani stylové mosazné úchytky. Dnes lze vybavit i malé interiéry obývacího pokoje rustikálním nábytkem, jelikož provence design není tak mohutný, jak jsme mnohdy zvyklí u tohoto typu nábytku vídat. Věříme, že i vy si najdete v nepřeberném množství designů svůj styl.