Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Barevný dětský nábytek z masivu vás překvapí

Pokud zastáváte stejný názor jako my na nábytku Aldo, že dětský svět by měl být především veselý a barevný, pak určitě osloví nabídka dětského nábytku z masivu od dánského výrobce. Díky širokému výběru pastelových odstínů jednoduše pojmenovaná My color. Kolekce představuje jak návrhy dětských pokojů, tak nabídku samostatných dílů dětského nábytku. Výběr z mnoha pastelových odstínů je až neuvěřitelný, nechybí ani tolik oblíbené a tradiční odstíny jako je růžová, fialková, modrá, nebo červená, ale samozřejmě i řada dalších. Pro více konzervativní rodiče představujeme bílý dětský nábytek z masivu, který lze doplnit nejrůznějšími barevnými dekoracemi. Co si tedy můžete vybrat a co vše je možné pro zařízení interiéru dětského pokoje?

Barevný nábytek do dětského pokoje pro holku

Do dětského pokoje pro holku můžeme vybírat z mnoha odstínů, ale stále vede růžový, fialový a bílý dětský nábytek. Jsou to tradiční odstíny, které díky nabídce samostatných dílů můžete mezi sebou také vzájemně kombinovat. Pokud nechcete vše růžové, můžete přidat některé segmenty nábytku bílé. Ale lze vše zařídit i v růžovém provedení, kdyby vaše holčička na tomto odstínu opravdu trvala. Chceme vám dnes představit jeden z návrhů dětských pokojů pro holku, který nás zaujal spojením růžové a fialové barvy v jednom interiéru.

 

                             Dětská postel Pino Spring

 

Návrh dětského pokoje se nám však líbí nejen pro jeho barevnost, nebojme se říci veselost, ale zároveň je řešení interiéru jako takového velmi praktické. Vyvýšenou postel můžete v pozdějším věku dítěte, až vaše slečna dospěje snížit a získáte lůžko pro studentku. Sestavu dětského nábytku stůl s židlemi vyměníte za psací stůl z masivu, které v naši nabídce třeba v růžovém provedení najdete také. A moc se nám líbí, že kontejnery jsou na pojezdech, manipulace i pro malé dítě když bude něco potřebovat blíže stolku, velmi snadná.

Barevný nábytek do dětského pokoje pro kluka

I pro kluky je nabídka barevného nábytku velmi široká a vybrat si můžete samozřejmě z mnoha odstínů. Pro kluky vám však chceme představit jeden z mnoha návrhů, která v sobě spojuje modrý nábytek se zeleným. Říká se, že tyto dvě barvy by neměly být spolu, ale moderní design boří mýty.

 

                          

 

Posuďte sami, jak příjemně vypadá dětský pokoj v těchto tradičních odstínech. I zde platí, že nábytek je nejen "barevný", ale i praktický. Nechybí sada šuplíků pod postelí a nechybí ani již zmiňované kontejnery na pojezdech. V dětském pokoji kluka můžete dále kouzlit pořízením dětských dekorací, můžete také pořídit třeba jeden kus dětského nábytku z masivu v bílém odstínu a tím interiér zjemníte, nebo můžete zelený odstín třeba změnit na zelený či oranžový. Díky širokému výběru odstínů se nabízí nekonečné množství možností pro zařízení interiéru vašich dětí.

Přírodní odstín dřeva, nábytek do dětského pokoje kluka i holky

Tradiční odstíny jako je růžová a modrá jsou už jaksi předurčeny pro holku a kluka. Ale co když máte dvě děti a k dispozici jednu místnost pro vybavení interiéru dětského pokoje? Jaký odstín zvolit, aby byl tak nějak neutrální a vhodný pro holku i pro kluka. I zde se nabízí celá řada řešení a do neutrálních odstínů můžeme zařadit červenou, oranžovou, zelenou, bílou, nebo antracit. na dalším návrhu dětského pokoje vás o správné volbě odstínu přesvědčíme.

 

                               Dětská postel Dallas

 

první fotografie představuje dětský pokoj zařízený v červené barvě, která je minimálně doplněna odstínem antracit. Červené skříňky třeba pro holku a antracitové pro kluka a máte dělení úložného prostoru i dle barev. Druhý návrh spojuje zelený odstín s antracitem a i toto spojení můžeme označit za vhodné pro oba sourozence. Jak jsme uvedli, nabídka dětského nábytku z masivu je unikátní v širokém výběru odstínu a tak se vaše děti určitě nějak dohodnou.