Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Aby mořený nábytek vydržel

Nábytek, který je mořený, je především vždy vyrobený ze dřeva. A to je to, oč tu běží. Nikdy se nesetkáte s namořeným laminem, mdf deskou, kovem, či sklem. Vždy se jedná o kategorii nábytku vyrobenou z masivu, ať již v klasickém, rustikálním, nebo moderním designu. Proč tedy mořený nábytek vyžaduje zvláštní péči není o moření jako takovém, ale o materiálu, na kterém se moření, nebo přírodní vosk používá. Na nábytku Aldo najdete nábytek ošetřený vodou ředitelnou barvou (namořený), především v kategorii rustikální nábytek. Pojďme si trochu přiblížit, zorientovat se, co s takovým nábytkem dál, když už vám ho doručíme domů.

 

  

 

V prvé řadě si dobře rozmyslete kde nábytek umístíte. Pro dřevěný nábytek není vhodným umístěním prostor v blízkosti zdroje tepla, nebo nedoporučujeme ani mořený nábytek do koupeny, kde je vysoká relativní vlhkost. To vše může nepříznivě ovlivnit vzhled nábytku. Pozor také na ostré hrany příborů, nebo horké talíře. To vše může na nábytku zanechat nepříjemnou viditelnou stopu.

Péče o nábytek, pokud jste zvolili povrchovou úpravu přírodním voskem, pak určitě ne vodou, ale také prostředkem na nábytek s přidáním vosku. Nábytek tak zároveň impregnujete. Výběr čisticích a ochranných prostředků na dřevěný nábytek je v dnešní době naštěstí velký a to v každém supermarketu, či klasické drogerii. Dřevěný nábytek je překrásný a má své charakteristické kouzlo, ale musíte počítat s tím, že zacházení s ním by mělo být opravdu opatrnější. A pokud máte doma malé, hyperaktivní děti, stojí za úvahu nábytek určitě ze dřeva s vysokým stupněm tvrdosti, jako je například mahagon, nebo mango. Ušetříte si tak spousty starostí.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.