Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

A opět dětské pokoje pro miminka

Do novinek o nábytku, jsme opět zařadili dětský nábytek, od francouzského výrobce, v podobě dětských pokojů pro miminka. Nábytek od týmu designérů společnosti Gautier, vám v letošním roce velmi rádi představujeme, pro jejich návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. A co je hlavní, pro všechny své dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na vysokou kvalitu, harmonii, upřímnost a soulad. Věříme, že nové kolekce dětského nábytku pro naše nejmenší, vás nadchne stejně, jako nás.

 

Pokoj pro miminko je velkým krokem pro rodiče

Pokud jste se rozhodli svému miminku zařídit rovnou celý dětský pokojík, pak mějte vždy na mysli, že dítě od mala, vnímá své okolí a potřebuje hlavně čisté a pěkné prostředí, ve kterém se musí cítit spokojeně a klidně. A jestli jako rodiče hledáte před narozením svého miminka to nejlepší pro vybavení interiéru dětského pokoje, pak doporučujeme zcela určitě volit kvalitní, certifikovaný nábytek, protože jen takový nábytek dává hned několik záruk spokojené nákupu. A takovou záruku, vám právě dává francouzský výrobce, který, jak jsme si již řekli, klade důraz na perfektní kvalitu, kterou dokládá již zmiňovanými certifikáty a také jakostní značkou Gami. Dětský pokoj pro miminko, to je především dětská postýlka, na které se nesmí šetřit, stejně jako na kvalitní matraci, jelikož těmito dvěma produkty můžete zásadně ovlivnit zdravý růst dítěte, především pak páteře. K dětské postýlce si můžete, v kolekci Gami, pořídit další díly tak, abyste sestavili kompletní interiér dětského pokoje. Zvlášť pak chceme upozornit na praktickou komodu, na kterou je možné na pevno připevnit přebalovací pult o rozměru plochy 60x80 cm. V pozdějším věku dítěte lze pult opět demontovat a získáte klasickou komodu pro školáka. Posledním dílem, který můžete umístit v zadní části komody do prostoru, který vznikne namontováním přebalovacího pultu, je malý regál s policemi. Získáte tak, velmi praktický úložný prostor. Posledním kouskem nábytku, který nesmí chybět, je šatní skříň, kterou využijete rovněž až do dospělosti dítěte, klasická s dvěma křídly. Skříň je rozdělena na dvě části, v té levé jsou police a šatní tyč, v té pravé polovině čtyři police. Kombinace odstínu dubu šedého a bílé, dodává celé kolekci na eleganci. Posuďte sami na přiložené fotografii.

 

     

 

Pokoj pro miminko musí být bezpečný

Tak to ještě na našem portále opravdu nebylo! Musíme přiznat a také zdůraznit, že kolekce Gallipete jako jediná nabízí dětský pokoj pro miminka v povrchové úpravě bílého, vysokého lesku. Úprava, která dodává bezesporu dětskému nábytku vysokou eleganci. Ale nejen pro úpravu v lesku jsme kolekci zařadili do kategorie luxusních dětských pokojů. Dalším důvodem je samozřejmě vysoká kvalita zpracování, při níž je použitý materiál mdf desky, zakončení hran je systémem ABS a to vše výrobce dokládá také certifikáty.

 

     

 

Rovněž zde platí, že pokud patříte mezi ty rodiče, kterým nestačí před příchodem miminka na svět "jen" dětská postýlka, kolekce vám může nabídnout další díly nábytku pro sestavení dětského pokoje, jako dětskou komodu s přebalovacím pultem, který lze na pevno připevnit ke komodě, což má dvě ne bezvýznamné výhody. Bezpečí pro miminko při přebalování a pro maminky praktické řešení tohoto místa tak, že mají vše při ruce. Rovněž můžete také ke komodě pořídit malý regál na její boční stranu, pokud chcete nějaký ten odkládací prostor v podobě polic navíc. Posledním díle kolekce je dvoudveřová šatní skříň, která nabízí jak šatní tyč, tak police. Bílý odstín a to nejen ve vysokém lesku, ale třeba i v matu, je doporučován jako nejvhodnější do interiéru dětského pokoje miminka, hlavně proto, že bílá je neagresivní barva a pro malé miminko velice příjemná.

Doufáme, že se vám dnešní nabídka nábytku, pro naše nejmenší miláčky líbí stejně, jako nám. Přejeme šťastný výběr a kvalitní nábytek, pro vaši spokojenost.