Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl pro dvě děti? Máme a velmi praktický

Pokud máte dvě děti a k dispozici pro vybavení dětského pokoje jen velmi málo místa, pak je třeba při výběru a posléze pořízení nábytku více přemýšlet, kombinovat. Pokud jste již vyřešili místo na spaní dvou dětí a tu buď pořízením patrové postele, nebo dětské postele s přistýlkou, jak zařídit prostor pro učení?

Nemáte už místo pro umístění dvou psacích stolů a navíc chybí úložné prostory na knihy a školní pomůcky? Představíme vám psací stůl, který se nám jako nápad či řešení pro dvě děti velmi líbí. Nabídka nábytku pro děti od španělského výrobce.

 

                                            Psací stůl 200 cm s regály Whitney - Bílý

 

Možná si řeknete, že na těchto dvou psacích stolech není nik tak zvláštního. Ale přeci je. Délka pracovní desky totiž v obou případech dosahuje až 200 cm, navíc u psacího stolu na první fotografii mají děti k dispozici ještě praktický regál, který dosahuje výšky až 223 cm. Úložný prostor je tak překvapivě velký. Také druhá strana stolu nabízí v podstavci úložný či lépe řečeno odkládací prostor.

A délka 200 cm? Pro každé dítě to znamená pracovní prostor až 100 cm. U psacího stolu tak mohou opravdu komfortně sedět dvě děti a nemusí vedle sebe. Pokud se vám dětí přetlačují, hádají, ale vy potřebujete, aby dělaly úkoly spolu, pak každé z děti posaďte na jinou stranu stolu. Mohou sedět přeci naproti sobě, ale do kříže. I druhý stůl je možné pořídit až v délce 200 cm, pouze je tento stůl bez regálu. Ale v nabídce jsou i další možnosti, třeba sestava herních stolů.

 

                          Sestava herních počítačových stolů pro dva, D-Game large

 

Vzhledem více moderní, oblíbený je do dětského pokoje již větších dětí. Jednoduché a praktické řešení pro dvě děti. Oproti klasickým dětským psacím stolům je délka těchto moderních stolů dvojnásobná. Nabídka však dále pokračuje a vy ke každému psacímu stolu můžete pořídit také praktický kontejner na pojezdech a to ve výběru asi dvaceti různých barevných kombinací.

Ve finále může vybavení dětského pokoje dvou dětí vypadat třeba následovně a kontejnery můžete pořídit dva. Pro každé dítě jeden. Spaní pak lze pomocí dětské postele s přistýlkou, nebo patrové postele.

 

                                       Dětský pokoj pro tři děti - kolekce Bo7 cascina, white

 

Psací stůl jak vidíte na první fotografii lze pořídit i v bílém odstínu. A druhá fotografie překvapí spojením psacího stolu s regále s rohovou šatní skříně. Úspora místa v interiéru maximální. Psací stůl je možné pořídit i pro jedno dítě, stačí zvolit kratší variantu a to psací stůl v délce 150 cm. každý má možnost volby nejen rozměru, ale i designu.