Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Praktické dětské postele s úložným prostorem

Většina z nás to zná. Kam všechny ty hračky, knížky drobnosti v dětském pokoji dát, když místa je tak málo. A především když už nemáte ani místo na dětskou komodu, či další regál nebo skříň. Řešením a to velkým a úsporným může být dětská postel s šuplíky, často pak ještě doplněna nadstavcem, který její úložné a odkládací prostory ještě navýší. Dnes vám představíme, jak v podstatě obyčejnou postelí, která vlastně slouží především ke spaní, můžete vyřešit řadu problémů. A nabídka je opravdu více než pestrá. Dětské postele s úložným prostorem pak převážně najdete v bílém provedení, ale tu a tam se objevují i jiné odstíny.

 

    Dětská postel Sleep pro holky    Dětská postel Sleep pro kluky

 

Na naši první fotografii představujeme dětskou postel se sadou dvou šuplíků a policí po celé její délce. Autorem designu není nikdo jiný než oblíbený francouzský výrobce. Dětská postel Sleep jak ji nazval je novinkou letošního roku a dokonce ji můžete pořídit za bezkonkurenční cenu. Líbí se nám také možnost změny odstínů u výplně polic, jelikož jsou oboustranné a vy máte hned několik možností kombinací odstínů. Jedním slovem, tato postel se opravdu povedla.

 

Dětské postele s úložným prostorem španělského výrobce

Široký výběr těchto dětských postelí s úložným prostorem představuje na našem trhu rovněž holandský výrobce. Všechny jeho postele mají díky výše položenému lůžku větší úložný prostor, jelikož vyvýšeným spaním se samozřejmě zvětší objem šuplíků. Dětské postele si zachovávají velmi moderní design a jejich uspořádání úložných prostorů se velmi liší.

 

Dětská postel Mak     Dětská postel Dina

 

Na fotografiích představujeme dvě rozdílné postele, aby jste mohli vidět různé uspořádání úložných prostorů. první postele má po stranách skříňky a uprostřed dva šuplíky, druhá postel disponuje jen šuplíky. Pro obě postele pak platí nabídka praktické odkládací police v prostřední části. Obě dětské postele pak můžete využít v dětském pokoji holky i v dětském pokoji kluka, stačí jednoduše přizpůsobit povlečení či jiné doplňky. Základem je totiž bílý odstín, který patří k neutrálním. v reálu, tedy v interiéru dětského pokoje postel vypadá jako na další fotografii, kde je ještě dodán nadstavec.

 

                                                                       Dětská postel Chic pro holku

 

Myslíme si, že s ohledem na nízkou pořizovací cenu nadstavce se jeho nákup či dodání k posteli určitě vyplatí. Úložné prostory se opravdu velmi navýší, navíc interiér pokoje postel s nadstavcem více oživí. Je příjemnější či můžeme říci modernější. Ilustrační fotografie vás určitě přesvědčí o příjemném vybavení dětského pokoje s postelí, která má řadu úložných prostorů. Není to nic monstrózního, co by interiér kazilo, ba právě naopak.

 

 

Dětská postel s úložným prostorem za hubičku

Dětská postel s nadstavcem je řešením a správně tušíte, že především pro malé interiéry dětských pokojů. Úložné prostory díky nadstavci velmi velké. A díky nadstavci také vzniká odkládací police, která může být využita na knížky, dekorace a jiné předměty. Rovněž musíme říci, že už od počátku vložení dětské postele do naší nabídky, byla a je stále i po několika letech nejprodávanější postelí pro děti od 3 do 18 let. Samozřejmě to má své důvody, které jste vy, sami zákazníci určili pro nákup jako prioritní.

 

                                                                    Dětská postel Erwan

 

Postel Erwan je velmi oblíbený model dětské postele navržený hlavně pro menší obytné prostory. Na posteli se nejenom výborně spí, ale díky kombinovanému nadstavci a zabudovaným skříňkám nabízí i velké úložné prostory, použitelné pro uskladnění hraček, i oblečení. Pro výrobu bylo použito kvalitní lamino, které je velmi pevné, výborně vypadá a navíc je i snadno omyvatelné. Její obliba pramení z velmi praktického uspořádání a výborného zpracování, díky kterému má užitné vlastnosti jako postele vyšší cenové třídy. A můžete ji samozřejmě pořídit i bez nadstavce. Věříme, že dnešní nabídka důmyslných designů dětských postelí vás inspirovala možná k malé změně interiéru vašich dětí.