Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Originální, zcela nový design dětského nábytku

Jsme velmi rádi, že jsme pro vás, naše zákazníky získali zcela unikátní design dětského nábytku od španělského výrobce. Design, z kterého je cítit slunce, design, který nabízí syté, pastelové odstíny opravdu pro děti. Zároveň je tento dětský nábytek velmi praktický a funkční, především pak řeší nedostatek prostoru v dětském pokoji. Široká nabídka patrových postelí s úložným prostorem v podobě šuplíků, komod a dokonce i šatních skříní. Odstíny typické pro vybavení dětského pokoje holky, nebo naopak odstíny typické pro vybavení dětského pokoje kluka. Nabídka je zcela nový pohled na zařízení interiéru dětského pokoje a my vám v dnešním článku představíme, na co se můžete těšit nejvíc. 

 

Dětská palanda stále nejoblíbenější

Ideálním řešením pro vybavení dětského pokoje více dětí jsou už několik desetiletí patrové postele. Jejich design je vak rok od roku důmyslnější a na nabídce patrových postelí ze Španělska je praktické využití dětské palandy v interiéru dvou, ale i jednoho dítěte opravdu znát.

 

                                   Patrová postel do L cascina, white - variabilní

 

Nadčasové řešení nedostatku místa v interiéru dětského pokoje děti školou povinných, nebo studentůPatrová postel s prostornou šatní skříní i psací stolem, nechybí ani řada polic, kde je možné odložit školní pomůcky, knihy, nebo v dřívějším věku hračky. Patrová postel spojuje tři různé odstíny, které spolu příjemně ladí. A jelikož se jedná o patrovou postel pro holky i kluky, využil španělský výrobce také netradičně černý odstín v originálním názvu "shade". Zábrana je dostatečně vysoká. Schůdky komfortní s lištou proti skluzu. Šatní skříň je spíše šatnou a její vnitřní prostor jde až do celé hloubky postele, tedy kolem 100 cm. Do šatní skříně díky jejímu velkému prostoru může vaše dítě také vstoupit. 

 

                                                       Patrová postel se stolem Bo9 - cascina, shade

Patrová postel nabízí rozměr místa na spaní 90x200 cm. Španělský výrobce nabízí v identickém provedení celou řadu dalších dílů nábytku, pokud by vám ještě k této posteli přeci jen v dětském pokoji chyběla třeba komoda, police na zavěšení či kontejner na pojezdech k psacímu stolu. V ceně patrové postele je rošt. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Patrovou postel můžete pořídit v celé řadě dalších odstínů, samozřejmě nechybí ani varianta pro kluka.

 

Moderní dětské pokoje

I zde je široká nabídka pastelových odstínů a nábytek velmi moderní. Kromě základní růžové a modré varianty v kombinaci s bílou je k dispozici žlutá, zelená, červená nebo černá varianta. Líbí se nám velmi prostorné dětské postele, které disponují hlubokými šuplíky.

 

                                         Dětský pokoj pro tři holky - kolekce Bo7 pink, white, oak

 

Jak zařídit jeden dětský pokoj pro tři děti, aby také zbylo místo na přípravu do školy, místo na úložný prostor a dětský pokoj nebyl přeplněný nábytkem? Při zařizování dětského pokoje je třeba počítat také s tím, že po rozmístění veškerého potřebného nábytku, musí dětem zůstat také místo na hraní. Když pořídíte sice tři samostatné postele, kdy každé z dítěte má své spaní zvlášť, je to pro děti možná příjemné, ale nezbude vám místo na ostatní nábytek.

 

                                                           Patrová postel pro studenta Urbanic blackA naopak jsou zase děti, kterým se patrová postel jako řešení místa na spaní líbí a pro vás rodiče je to to nejúspornější řešení prostoru v dětském pokoji. Představujeme vám velmi nadčasový design patrové postele pro tři dětipatrové postele s šuplíkem, který lze využít jako třetí místo na spaní, nebo pokud nevložíte do šuplíku matraci, pak získávají vaše děti třeba úložný prostor na přikrývky, polštáře, nebo hračky. Patrová postel ale kromě třech míst na spaní, nabízí i šatní skříň, která vůbec není zanedbatelným úložným prostorem v dětském pokoji tří dětí. V případě této patrové postele pak máte ideální řešení malého dětského pokoje tří holek. A ta nejmenší princezna by měla spát samozřejmě na přistýlce, která je vhodná již od tří let věku dítěte. Starší holčička pak na dolním lůžku a ta nejstarší na horním lůžku, aby měla největší soukromí. Patrová postel v té nejvyšší možné kvalitě s certifikací.