Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jak vyzdobit dětský pokoj - samolepky na zeď přijdou vhod

Nevíte jak vyzdobit dětský pokoj? Nemělo by to být nic složitého. Právě naopak. Pokud se podíváme na několik zajímavých a moderních možností, zcela určitě nadchnou samolepky na zeď. Ty zaujmou svou cenou, jednoduchým nalepením, stejně jako zaujmou i bohatým výběrem motivů. Pokud nevíte, který by pro vás byl ten pravý, podívejte se společně s námi na hlavní tipy, se kterými zaručeně nešlápnete vedle.

Zvířata jsou hitem – zkuste safari

Co je v oblasti samolepek do dětského pokoje dlouhodobě jasným hitem? Jsou to zcela určitě zvířata. Různých možností je v daném ohledu více než dost. Pokud budeme konkrétnější, musíme říci, že velmi dobrou volbou je téma safari. Proč? Nabízí jistotu hravosti a unikátnosti, stejně jako nabídne i jistotu toho, že dětský pokoj bude plný zvířat, která děti zase až tak dobře neznají z volné přírody. Samozřejmostí je, že se jedná o dětské motivy, které zaujmou svým zpracováním. A na co se těšit? Dětský pokoj se může změnit v místo, kde se nachází slon, žirafa, opice, stejně jako i král zvířat v podobě lva.

Pro kluky je jasným tématem fotbal

Máte syna? Hraje fotbal? Pokud ano, je téměř jasné, co by na stěně jeho pokoje nemělo chybět. Pokud zde nechybí plakáty a loga oblíbených týmů, nezapomeňte ani na ty správné samolepky na zeď. A jak by měly vypadat? My doporučujeme samolepky v podobě fotbalisty. Proč právě tuto? V první řadě je tím důvodem dokonalé provedení, které znázorňuje hráče v pohybu, přesně před odkopem míče. Není to ale důvod jediný. K fotbalistovi lze totiž přidat také jméno. Jak jinak, než právě vašeho syna.

Co pro malou slečnu? Určitě víla

Máte malou dcerku? Pokud ano, s výše doporučovaným fotbalistou jí jistě radost neuděláte. Pro ni totiž musíte vymyslet něco zcela jiného. A co konkrétně by to mělo být? I zde pro vás máme velmi originální a zajímavý tip, který zaručeně nezklame. Jsou to víly. Oblíbené pohádkové postavy mnohých slečen. Nejenom, že umí kouzlit, ale mají i křídla, díky kterým mohou také létat. Několik víl na stěně tak z dětského pokoje rázem vytvoří doslova unikátní kouzelné místo, kde se vaše malá slečna bude rozhodně cítit velice příjemně.

Víte, co musí umět slušná princezna?

Chce být vaše dcera princeznou? Pokud ano, myslete na to i ve chvíli, kdy budete hledat zajímavé dekorace do dětského pokoje. Když máme zmínit skutečně originální samolepky na zeď, nesmíme zapomínat na pravidla pro slušné princezny. Originální samolepka, která má také výchovný efekt. Co se z ní vaše dcerka například může dozvědět? Je to celá řada velmi zajímavých věcí. Třeba takových, že po sobě uklízí, používá milá slova, musí poslouchat své rodiče, nebo pravidelně používá, jak slovíčko prosím, tak i slovíčko děkuji. Pokud bude vaše dcera vše dodržovat, stane se skutečnou malou princeznou.

Co takhle jarní motiv?

Jaro je tady a tak se tímto ročním obdobím můžete plně inspirovat i při výběru té správné samolepky na zeď. Naším posledním tipem je rozhodně zajímavý jarní strom. Není unikátní jenom svým originálním zpracováním, ale i tím, že si můžete jeho design celkem zajímavě přizpůsobit svým potřebám. Nejenom, že máte možnost vybrat si barvu kmene, ale máte možnost vybrat si také barvy obou květů. Ideální cesta, jak vybrat originální dekoraci a zároveň ji barevně přizpůsobit nádechu dětského pokoje.

Originalita rozhodně zaujme

Jak je patrné, výše zmíněné tipy rozhodně zaujmou. Jsou dobrou volbou pro vašeho syna i dceru, různého věku. Kromě těchto možností ale není problémem vybírat také z celé řady dalších. Kromě výběru vás rozhodně potěší i to že, samolepka na zeď rozhodně není nijak drahou dekorací. Zvláště v porovnání s jinými možnostmi a také tím, jak velmi dobře umí vypadat.