Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jak na hračky v dětském pokoji

Pokud máte děti víte, že udržet pořádek v dětském pokoji není vůbec jednoduché. I když jednou za čas znovu hračky uspořádáme, za nějakou tu dobu jsou zase všechny na jiném místě, než jim určíme. Děti si prostě hrají věci přemisťují. A jak se říká, nepořádek v dětském pokoji rovná se spokojené dítě. Ale nervózní maminky. Můžeme vůbec nějak hračkám určit místo? Můžeme něco udělat proto, aby v dětském pokoji byla alespoň malá organizace věcí? Dnes vám chceme představit několik bytových doplňků od německého a francouzského výrobce, které se nám líbí. Bytové doplňky, které vám pomůžou hračky lépe zorganizovat, uložit, určit jim své stálé místo.

Dětské skříňky a boxy na hračky mohou být i elegantní

Skříňka na hračky či box na hračky je velmi praktická záležitost. Můžeme říci i v netradičním, ale velmi elegantním odstínu zelené hráškové v kombinaci s přírodní. Zelený odstín je na materiálu mdf desky, podstavce v přírodním odstínu, tak jak je vzhled dřeva borovice vidět. Díky těmto použitým materiálům je rovněž box na hračky velmi kvalitní a díky designu praktický. Vnitřní prostor je rozdělený ještě na další dva, kde jeden se třeba může stát prostorem na knížky a druhý na hračky. Díky elegantnímu designu lze využívat box na hračky až do dospělosti, pouze s věkem se bude samozřejmě měnit obsah skříňky. Belgický výrobce v identickém designu a odstínu nabízí vše pro vybavení dětského pokoje. Box na hračky lze rovněž pořídit v celé řadě dalších, pastelových odstínů. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

      

 

Představujeme vám elegantní verzi úložné skříňky či můžeme říci boxu, truhly v provensálském designu, která může mít kromě praktického využití také dekorativní účel. Skříňka v provensálském designu vypadá hezky všude a my si ji dokážeme představit nejen v dětském pokoji, ale třeba i v předsíni.

 

                                            

 

 

Úložné prostory do studentského pokoje

Věcí stále přibývá nejen dospělým, ale i dětem. Postupně jako rostou, dospívají, roste přímou úměrou i potřeba většího úložného prostoru. I zde máme velmi praktické řešení. Opět můžete využít regál s látkovými boxy, ale se zcela jiným barevným laděním. V nabídce však najdete také velmi praktické řešení francouzského výrobce, systém regálů Cubo, který místo látkových boxů použil boxy z lamina. Jsou pevnější, lehce přenosné a samozřejmě mají větší nosnost.

 

     

 

Z regálů vlastně pořízením většího počtu můžete vytvořit velkou regálovou stěnu. K nim stačí pořídit jen postel větších rozměrů a proměna dětského pokoje na studentský je hotová. Řešení, které není finančně náročné. Nápadů, jak lépe zorganizovat a uložit věci v dětském, nebo studentském pokoji je na našich stránkách celá řada, stačí si jen vybrat a vlastní výběr pořádně zvážit.