Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak na doplňky do dětského pokoje

Zařízení dětského pokoje lze rozdělit na dvě etapy. Tou první je samozřejmě pořízení dětského nábytku a jeho správné rozmístění dle zásad ergonomie bydlení. Tou druhou etapou je pak výběr dekorací a doplňků, které by je jednotlivé díly nábytku měli vzájemně spojit a tím vytvořit celkově harmonický interiér. Bohužel dekorace a doplňky jsou často podceňovány, přitom mohou dát danému dětskému pokoji zcela jiný význam. Pokud chcete aby vaše ratolest měla velmi příjemné prostředí, dnes to není nic složitého. Nepotřebujete ani designéra, jelikož na trhu jsou už i takové kolekce dětského nábytku, ke kterým ve vhodném designu pořídíte i řadu dekorací. Dnes si několik příkladů ukážeme.

 

Dekorujeme dětský pokoj pro kluka, malého piráta

Na jedné z mnoha kolekcí vám představíme, co vše můžete k dětskému nábytku Black Pirate pořídit. Nábytek určený k vybavení dětského pokoje kluka může být doplněný ještě například stylovou židlí, elegantním stropním osvětlením i stolní lampou, povlečením na postel, kobercem i závěsy. To vše ve stejné tématice a to pirátů z Karibiku. Designéři této kolekce nejlépe vědí, co se k danému typu nábytku zkrátka hodí. A tak pokud máte tu možnost a dekorace jsou pro vás neméně důležité jako nábytek, můžete vybírat.

 

                     Dětská postel Pino

 

Na první fotografii v sestavě dětského pokoje můžete kromě nábytku tedy pořídit osvětlení do dětského pokoje, koberec, který je umístěný před postelí, povlečení na posteli, které uvádíme i zvlášť na další fotografii včetně příjemných dekorativních polštářů. Líbí se nám ale i možnost pořízení originální truhly před postelí, kterou lze využít na peřiny, nebo stylová židle k psacímu stolu. Celý interiér rozhodně dostane osobitý, velmi originální styl. Pořídit lze i závěs, který je však v jednom rozměru a tak v některých případech budete muset upravit. To vše dohromady, tak jak navrhli designéři tohoto výrobce nábytku, působí velmi harmonicky.

 

Dekorujeme dětský pokoj pro holku, malou princeznu

Do dětského pokoje dívky, ať už školačky, nebo dospívající slečny, vždy pořizujeme daleko více dekorací a doplňků, než do klučičího pokoje. Holky jsou prostě parádnice už od narození a to sousvisí rozhodně i s vybavením dětského pokoje. V hlavní roli u dekorací je samozřejmě růžový odstín, kterého není nikdy dost. Růžové povlečení, růžové dekorační závěsy, koberec, dekorační polštáře, ale i osvětlení dětského pokoje. Na vás rodičích pak je, aby jste jejich fantazii a potřebu mít vše růžové krotili. jelikož jak víme, všeho moc škodí.

 

                 Dětská postel Chic

 

U holčiček v letošním roce vedou bezkonkurenčně baldachýny nad postel a stylové osvětlení dětského pokoje. Baldachýn dodává každé dětské posteli velmi romantický vzhled a vaše holčička se opravdu může cítit jako princezna. Nabídka baldachýnu se neustále rozrůstá s ohledem na jejich popularitu. V létě má baldachýn i praktické využití, slouží jako moskitiéra proti nebezpečnému hmyzu. Osvětlení pro dívky nabízí vždy nějaký netradiční prvek a samozřejmě je v růžovém odstínu. V návrhu dětského pokoje z kolekce Princess je dekorací více, nechybí růžový koberec, také pohodlné růžové křeslo, samozřejmě k dispozici povlečení.

 

                       Dětská postel z kolekce Amori

 

Vše se vším souvisí, především pak odstíny. Baldachýn je vhodný i pro dospívající dívky do studentského pokoje, osvětlení spíše do pokoje pro školačku. S přibývajícím věkem by rovněž mělo růžové ubývat, aby nebylo vybavení pokoje příliš dětské, sladké. Do studentského pokoje dívky chtějí také zcela jiné doplňky, jejich vkus a potřeby se samozřejmě mění. Důležité je to, že lze dnes opravdu z čeho vybírat.