Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro Princeznu, stačí si jen vybrat

Zařídit dětský pokoj malé slečny není tak jednoduché jako malého kluka. Je to otázka nejen nábytku, ale také řady dekorací, jelikož malé holčičky jsou parádnice už od útlého věku. Nabídka dětského nábytku pro holky, potažmo nabídka sestav dětských pokojů pro holky je opravdu široká a mezi nejvyhledávanější odstíny patří bílý a růžový. Proto v nabídce najdete také skupinu bílých dětských pokojů a růžových dětských pokojů a to pro rychlejší orientaci. Řada návrhů pak spojuje růžový odstín s bílým, jelikož všeho moc škodí a i když by si holčičky od určitého věku přály mít vše růžové, tak přeci jen by to bylo příliš. Sestavy se však různí nejen odstíny, ale také designem. Je zde nabídka dětských pokojů ve velmi střízlivém, moderním designu, nebo sestavy stylové s rustikálními prvky a v neposlední řadě tolik populární tematické dětské pokoje. Do tematických návrhů patří kategorie jednoduše pojmenována dětské pokoje pro princezny. Tyto sestavy pak využívají určitého námětu třeba pohádkové postavy pro vlastní design jednotlivých dílů nábytku. Pro vybavení dětského pokoje holky patří mezi nejoblíbenější právě námět princezen. Námět princezen je i tématem našeho dnešního článku.

 

Jak zařídit dětský pokoj pro malou princeznu?

Pokud vaše holčička miluje princezny a pohádky s princeznami, je třeba tomu přizpůsobit i její soukromý prostor, její dětský pokoj. Ráda si hraje na princezny, ráda se obléká do princeznovských šatů, ráda se krášlí? To vše může mít k dispozici i ve svém království, dětském pokoji. Pro takovou holčičku můžete vybrat dětský nábytek v romantickém designu, nebojme se použít slovo až příliš sladkém. Princezna se pak bude cítit jako v pohádce. Nabídka dnešních dětských pokojů pro princezny je v bílém, nebo často růžovém odstínu či kombinaci obou těchto odstínů. Jen málokdy chybí baldachýn nad dětskou postelí, jen málokdy chybí prostorná šatní skříň a už vůbec by neměl chybět opravdový toaletní stolek. Jeden z takových designů představuje i kolekce dětského nábytku s příznačným názvem Princess. Nabízí nejen nábytek do dětského pokoje vaší princezny, ale i dekorace a doplňky. Můžete pořídit velmi romantické dětské povlečení, baldachýn nad postel, dokonce závěsy či designový koberec. V nabídce kolekce Princess je vše dotaženo do nejmenšího detailu a tak designéři nezapomněli ani na osvětlení dětského pokoje malé princezny. Nabídka je opravdu velmi široká a možností pro vybavení interiéru celá řada.

 

                           Kolekce dětského nábytku Amori

 

Líbí se nám kolekce Amori hned z několika důvodů. Předně s ohledem na propracovaný, romantický design výrobce nezapomněl ani na praktické využití nábytku. Například v nabídce samostatných dílů si můžete vybrat hned z několika typů dětských postelí. Je zde dětská postel s úložným prostorem, dětská postel s přistýlkou a dokonce patrová postel, takže "princeznovským" designem lze vybavit i rozměrově malý dětský pokoj, který obývají dvě princezny. A to tady ještě nebylo, většina patrových postelí je spíše v moderním, neutrálním designu vhodným pro holky i kluky. Můžete vybírat i ze dvou rozměrů šatní skříně, psací stůl můžete pořídit s nádstavcem či bez nádstavce a v neposlední řadě jak jsme zmínili již v úvodu, je zde široká nabídka také doplňků ve vhodném provedení k nábytku. Vše tak na sebe vzájemně navazuje a nemusíte nikde nic složitě hledat. Nákup z pohodlí domova pod jednou střechou. Velmi oblíbeným dílem v této kolekci je rozhodně toaletní stolek.

 

 

                                           Dětská postel Ocean

 

Spojení komody se zrcadlem vytvoří toaletní stolek. Byl to také záměr výrobce. Proto je i horní šuplík komody rozdělen do tří části, aby "šperky" vaší princezny byly přehledně uloženy. Zrcadlo můžete ale umístit kamkoliv v interiéru, komodu také. Kolekce Princess je plná překvapení a řady možností. Pokud vaše holčička miluje princeznovskou tématiku, ale zároveň také je tak trochu neposeda, je zde návrh dětského pokoje, který neuvěřitelně spojil obojí. Nábytek z kolekce Princess ve spojení s velmi propracovanou dětskou postelí, pozor v podobě auta. Říkáte si asi jak takové spojení dvou protipólů může působit? Velmi harmonicky a návrh na další ilustrační fotografii se nám velmi líbí. 

 

 

                                                                        Dětský nábytek Casami

 

 

Co říkáte na spojení dvou rozdílných témat? Nám se moc líbí. Navíc dětská postel z kolekce Casami kde samozřejmě najdete i tyto originální auta také pro kluky, představuje velmi propracovaný design. Nechybí zde dálkové ovládání, osvětlení auta a v kolekci najdete i dětskou postel jako závodní auto s přistýlkou. Za zmínku stojí i propracované pneumatiky a to, že postel je velmi bezpečná. matrace zapuštěna dovnitř, takže holčička, především ve věku 3 až 5 let, nemá šanci z postele vypadnout. Návrhů pro vybavení dětského pokoje princezny je celá řada, stačí si jen opravdu vybrat.