Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská komoda Lolita 2257CO3X

Výrobce: PRS
Kód: PRS013-00214
2 786 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 77 cm
Šířka: 90 cm
Hloubka: 44 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: bílá borovice-růžová
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětská komoda s oblíbeným růžovým odstínem

Určitě většina z vás poznala, komu příjemný, decentní design výrobce komody určil. Ano, malým, ale i velkým slečnám, které jsou především milovnice všeho růžového, nejen nábytku. Nové technologie povrchových úprav umožňují výrobcům také přinášet nové, netypické odstíny. Pro komodu je takovým odstínem bezesporu bílá borovice, která věrně imituje pravé dřevo. Můžete si tak pořídit nábytek jako z masivu, ale za zcela jinou cenu, samozřejmě nižší, jelikož materiálem pro výrobu komodu je laminátová deska.

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, detaily a bezpečnost vašich dětí. Pro kolekci Lolita přináší další díly, jako například dětská postel, psací stůl, nebo šatní skříň, pro možné sestavení dětského pokoje v jednotném designu.

 

Je dětská komoda důležitým dílem v interiéru?

Záleží samozřejmě především na vašich prostorových možnostech. Pokud ale máte tu možnost, pořízení komody zcela určitě doporučujeme. Ne vše se hodí pro uložení do šatní skříně, tam by mělo být opravdu jen oblečení. Komoda s šuplíky je praktickým doplněním interiéru hned z několika důvodů. K psacímu stolu jako úložný prostor na učebnice, nebo k šatní skříni na menší oblečení jako ponožky, trika, nebo samostatně třeba na hračky, později jiné pro děti důležité předměty.

Zajímavé na komodě Lolita jsou detaily. Efektní vlnovka v její horní části, růžový šuplík a úchytky, rovněž tvarované do pomyslné vlnovky. To vše ale především dává smysl tehdy, když je výrobcem dodržena kvalita výroby. Pro zkvalitnění nábytku francouzský výrobce používá například desky lamina až 25 mm široké, především pak pro nosné konstrukce nábytku. Manipulace s třemi šuplíky rovněž díky kvalitě velmi snadná.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Smoozy

Dětská komoda Smoozy

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
2 149 Kč
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.