0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětský psací stůl Lolita 2257BUR1

Výrobce: PRS
Kód: PRS013-00212
2 710 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 128-74 cm
Šířka: 108 cm
Hloubka: 56 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá borovice-růžová
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětský psací stůl s praktickým nadstavcem

Pořízení psacího stolu do dětského pokoje přichází ve většině případů již v době, kdy dítě ještě do školy sice nechodí, ale měníme jeho dětský pokoj pro miminko na klasický, včetně zmiňovaného psacího stolu. I přesto, že vaše dítě navštěvuje ještě školku, pořiďte již stůl takový, aby splňoval veškeré požadavky na prostor ke studiu a byl vhodný od školky až po střední školu. Kolekce Lolita přináší svým barevným spojením design určený malým a poté i větším slečnám a psací stůl je pouze jedním z mnoha dílů, které nabízí.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu, detaily a zdravotní nezávadnost.

 

Psací stůl, který šetří místo v dětském pokoji

Nadstavec nad psacím stolem může až překvapivě ušetřit spousty místa v interiéru. Řada poliček dokáže poskytnout místo učebnicím, nebo školním pomůckám. Dále lze využít sadu dvou šuplíku pod pracovní deskou. Neodmyslitelnou součástí je v dnešní době samozřejmě pojezd na klávesnici.

Výška celková, včetně nadstavce 128 cm, výška pracovní desky, doporučovaných 75 cm. Stůl nabízí dostatečně velkou pracovní plochu pro studium.

Za zmínku také stojí druhý odstín, kromě klasického, velmi oblíbeného růžového a to bílá borovice. Nejedná se o sněhově bílou barvu, ale transparentní, tedy takovou, která zachovává viditelnou strukturu dřeva borovice. Samozřejmě její imitace, jelikož výrobce u psacího stolu použil lamino. Díky této úpravě máte možnost pořídit nábytek z nerozeznání od masivu, ale za cela jinou, nižší cenu.

 

Dětský nábytek Lolita, to není jen stůl

Mezi další díly, neméně oblíbené a úspěšné se řadí komoda, dětská postel, nebo šatní skříň.

Pro ty z vás, kteří nedisponují velkým prostorem pro zařízení dětského pokoje, přináší výrobce řešení v podobě nabídky multifunkčních postelí se zabudovaným psacím stolem, který v případě potřeby můžete zasunout. Francouzský výrobce přináší ve svých řešeních pro vaše bydlení vždy něco navíc.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský psací stůl Fairy 299412

Dětský psací stůl Fairy 299412

Dostupnost:
2-3 týdny
2 494 Kč
Dětský psací stůl pro holku Biotiful 2273BURE

Dětský psací stůl pro holku Biotiful 2273BURE

Dostupnost:
2 - 3 týdny
3 144 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.