Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Šatní skříň Lolita 2257A3P1

Výrobce: PRS
Kód: PRS013-00211
7 431 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bílá borovice-růžová
Výška (cm): 183 cm
Šířka (cm): 136 cm
Hloubka (cm): 58 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětská skříň pro slečny musí mít zrcadlo

Malé, ale i ty větší parádnice budou milovat šatní skříň, jejíž součástí je rovněž zrcadlo. Tak jak to vidí u maminky v ložnici. A když je pod zrcadlem ještě sada dvou praktických šuplíků, parádění může začít. Výrobce zvolil velmi vhodně také spojení odstínů. Klasická a všemi slečnami milovaná růžová barva, s neméně příjemným odstínem bílé borovice. Ta dodává skříni nádech pravého dřeva. Imitace je tak věrná, že je opravdu k nerozeznání od borovicového dřeva. S tím rozdílem, že díky laminátové desce, která byla v reálu použita, za daleko nižší pořizovací cenu.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu, detailní zpracování a zdravotní nezávadnost. Detaily můžete vidět jak v podobě úchytek efektně zpracovaných do vlnovky, nebo v podobě výřezu, rovněž ve tvaru vlnovky na horní liště skříně či na šuplících.

 

Šatní skříň jako součást dětského pokoje Lolita

Také kolekce Lolita přináší kromě skříně řadu dalších samostatných dílů, pro kompletní sestavení dětského pokoje a mezi velmi časté výběry patří bezpochyby dětská postel, psací stůl a komoda. Pro menší interiéry pak často multifunkční řešení dětské postele.

 

Vnitřní uspořádání šatní skříně

Patří k jednomu z nejoblíbenějších a to police za zrcadlem a šatní tyč za dvoukřídlím. To vše uzavírá sada dvou praktických šuplíků v růžové barvě. Materiál laminátové desky je rovněž nenáročný na údržbu.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

  

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.