0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Lolita 2257 - díly

Výrobce: PRS
Kód: PRS013-00217
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 218x114x99 cm
Dětská komoda: 90x77x44 cm
Noční stolek: 33x46x44
854 Kč
Šatní skříň: 136x183x58

Parametry produktu

Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá borovice-růžová
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj Lolita je věrnou imitací dřeva

Díky novým technologiím povrchových úprav se také mění zásadně design dětských pokojů. Představujeme dětský pokoj pro holky v příjemném provedení bílé borovice. Transparentní odstín, který zachovává viditelnou strukturu dřeva borovice v její imitaci, jelikož použitým materiálem je klasická laminátová deska. Tím výrobce dosáhl efektního designu za nižší cenu, než u dětského pokoje z pravého dřeva borovice. Design doplněn populárním odstínem malých i velkých slečen, růžovou.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost vašich ratolestí a snad právě proto patří vždy jeho nabídka nábytku k nejvyhledávanějším.

 

Dětský pokoj vám na míru, vyberte si flexibilně

Také dětský pokoj Lolita, jako všechny další v našem e-shopu, si můžete vybrat na základě nabídky samostatných dílů. Nemusíte pořizovat něco, co by jste v dětském pokoji měli zbytečně navíc. Co vše francouzský výrobce nabízí vám přikládáme v malém přehledu dílů.

 

- dětská postel v ceně s roštem pro matraci 90x200 cm
- praktický nádstavec k posteli
- noční stolek s jedním šuplíkem
- šuplíková komoda
- psací stůl s nádstavcem
- šatní skříň se zrcadlem

 

Řešením pro malý interiér je multifunkční postel

Bohužel většina z nás nedisponuje velkým interiérem, místností, pro zařízení dětského pokoje. Když ještě v jedné místnosti potřebujeme vykouzlit příjemné prostředí dvou slečen, pak nákup úsporného nábytku je na místě. Pokud i vy máte problém s nedostatkem místa v dětském pokoji, pak je ideálním řešením multifunkční postel s vysunovacím psacím stolem. Samozřejmě, že multifunkční postel je vhodné kombinovat právě s nabídkou samostatných dílů kolekce Lolita, které jsme vám představili.

 

Materiál laminátové desky, který platí pro všechny díly kolekce, přináší dostupnou cenu a snadnou údržbu. Pro kvalitní zpracování používá výrobce desky lamina s tloušťkou nejen 18 mm, ale až 25 mm, především pak pro nosné části. Na našem e-shopu také již několik let nabízíme dopravné po celé republice zdarma a pokud pořídíte více dílů, také vynášku. Cena dětského pokoje může být při jeho sestavování více než zajímavá.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj Biotiful pink II

Dětský pokoj Biotiful pink II

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
16 129 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.