Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dekorace a bytové doplňky do dětského pokoje

Chystáte se zařídit dětský pokoj? Staráte se nad výběrem vhodného dětského nábytku? Zařídit dětský pokoj tak, aby byly vaše děti spokojené, to však není jen nábytek. jsou to také bytové doplňky, třeba jako správná volba osvětlení a pod. Nezapomínejme také, že bytovým doplňkem je i povlečení na postel, které by mělo být kvalitní a současně také lze pořídit takové, které může korespondovat s ostatním vybavením interiéru. Výrobce značkového nábytku New Joy se sedmiletou zárukou představuje vždy ke každé kolekci také dětské doplňky a dekorace, které ladí s designem daného nábytku. Jsou stropní světle, stolní lampy, povlečení, ale třeba také koberce. Ve vašem interiéru dětského pokoje se tak vše může spojit v harmonický celek. Ale tyto doplňky lze pořídit také samostatně. A my vám dnes chceme představit opravdu velmi originální design těchto doplňků

 

Bytové doplňky do dětského pokoje pro holku

Mezi nejoblíbenější bytové doplňky z naší nabídky patří osvětlení do dětského pokoje. Ať už stolní lampa či stropní osvětlení, design je opravdu nádherný. Můžeme říci velmi romantický a elegantní. A správná volba osvětlení může být opravdu pomyslnou třešničkou ne na dortu, ale dětského pokoje. Výrobce nabízí také identický design jak pro stropní osvětlení, tak pro stolní lampy, vše bude opět velmi příjemně ladit.

 

Dětská postel Tobo pro holku   Dětská postel Amori s nebesy

 

Sami můžete na několika příkladech osvětlení posoudit design, který výrobce pro vybavení dětského pokoje holky nabízí. Osvětlení neurazí ani školačku, ani studentku, je velmi elegantní. Líbí se nám naopak, že není použit až příliš dětský design, i když i takový v nabídce osvětlení najdete, ale je určeno pro vybavení pokoje ještě miminka. Kromě osvětlení, jak jsme zmínili již v úvodu, výrobce nabízí také povlečení, které nejen že ladí s nábytkem, ale i s osvětlením.

Povlečení je netradiční pro náš trh. V ceně povlečení pořídíte polštář velký, který je snímatelný a malý dekorativní polštářek. Přikrývka není snímatelná, můžete ji vyprat tak jak je, kvalitní látka časté praní umožňuje. Materiál je velmi příjemný. Nabídka povlečení pro holky na našem trhu je velmi široká a můžete si vybrat adekvátně k danému zařízení dětského pokoje. A určitě vás bude zajímat, jak pak vypadá takový dotažený do sebemenšího detailu návrh interiéru, v tomto případě dětského pokoje pro holku, dospívající slečnu. Ano, nádherně.

 

                                                                         Dětský pokoj Alika pro holku

 

Na návrhu interiéru dětského pokoje je stolní lampa, stropní osvětlení, k tomu koresponduje povlečení a i koberec před postelí. Do dětského pokoje vybaveného nábytkem z kolekce Laura můžete pořídit baldachýn nad postel, ale i třeba velmi elegantní, čalouněnou židli u psacího stolu. To vše kromě nábytku je v nabídce k dispozici. Jako celek jedním slovem harmonie.

 

Bytové doplňky do dětského pokoje pro kluka

Zcela identickou nabídku doplňků představuje výrobce i pro vybavení dětského pokoje kluka, samozřejmě za použití odlišného, klučičího designu a odstínů. Ale i do pokoje školáka či studenta můžete pořídit povlečení, stolní lampu, stropní osvětlení, nebo koberec. Pravdou je, že do dětského pokoje kluka se všeobecně pořizuje méně dekorací a doplňků, než pro holky, které jsou přeci jen větší parádnice.

 

Dětská postel Tobo s doplňky pro kluka   Dětská postel pro kluka s kolekce "B"

 

Pokud chcete, aby i dětský pokoj kluka měl nějaký styl, téma, pak lze zařídit právě dekoracemi a doplňky. A osvětlení i když je zařazeno do doplňků, je v dětském pokoji velmi důležité. Lampička na čtení a stropní osvětlení by rozhodně neměly chybět. I pro kluky je adekvátně k danému designu nábytku k dispozici povlečení, které opět ladí i s osvětlením, kobercem či nábytkem.

 

                                           Dětský pokoj z kolekce Bo7 pro dva kluky

 

Dnes jsme vám představili pouhý zlomek toho, čím se dá vylepšit a v mnoha případech sjednotit interiér dětského pokoje. Příjemné na těchto doplňcích které mohou zcela změnit charakter pokoje je, že jsou levné. jsou to přeci jen drobnosti, doplňky, které však a to nezapomeňte, mohou tvořit celek. A se správným výběrem vašich doplňků vám rádi pomůžeme i když máte třeba již stávající dětský pokoj zařízený, ale chybí vám do něj pomyslná harmonie.