Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Čím udělat dětský pokoj jiný? Dekoracemi

V minulém roce jsme vám představili dekorace a doplňky do dětského pokoje pro miminka. V podstatě si u nás můžete pořídit celou výbavičku pro miminko. Jelikož nábytek Aldo klade důraz nejen na kvalitu a jiný design, kterým se především lišíme, stejnou měrou se snažíte klást důraz také na komplexnost nabízeného zboží a služeb. Proto jsme pro letošní rok pro vás připravili dětské dekorace a doplňky do dětských pokojů pro holky i kluky, které přeci jen u nás stále ještě v nabídce chyběly. A jejich nabídka je opravdu široká, dekorace jsou velmi originální a mohou zcela změnit ráz dětského pokoje. Detaily tvoří celek a proto se snažíme stále více představovat ilustrační fotografie tak, že vše co například v návrhu dětského pokoje vidíte, můžete u nás najít, pořídit i vy vašim dětem. Novinkou pro letošní rok jsou také velmi zdařilá a inspirující vide na Nábytek Aldo-youtube. Ale vraťme se k nabídce dekorací pro děti předškolního a školního věku.

Dětské dekorace podle zájmů vašich dětí

Dětské dekorace a doplňky, které především na našich stránkách představuje dánský výrobce, jsme rozdělili podle témat. Najdete tak dětské dekorace pro holky a zvlášť dekorace pro kluky. S nabízených témat pro kluky jmenujme třeba kolekci pro malé piloty letadel, kovboje, kluky, kteří mají rádi vesmír, nebo skateboard. Pro holky je zde řada kolekcí či dekorací, které znázorňují rozkvetlou louku plnou květin, les se zvířátky, nebo pokoj opravdu jako pro princezny, nebo dokonce indiánky. Každá kolekce pak všechny dekorace nabízí v identickém designu a odstínu, vše co do dětského pokoje pořídíte na sebe vzájemně navazuje.

 

Dětská postel Tipi     Dětská postel Casami

 

Dětský nábytek z masivu, ale i mdf desky, pro který jsou dekorace vždy určeny je sněhově bílý, nebo přírodní, dekorace tak velmi hezky s nábytkem korespondují. Výrobce nabízí velmi kvalitní, ročně vyšívané látky se snadnou údržbou. Samozřejmostí jsou snímatelné potahy třeba na polštářích. V pozdějších věku dítěte může typicky dětské dekorace odstranit a nábytek jako takový zachovat, jelikož design dětského nábytku dánského výrobce je velmi elegantní, vhodný i pro studenty a studentky. Některé z dekorací jako sedací vaky, polštáře a další jsou vhodné i pro skoro už dospělé děti. A jak jsme uvedli, na nábytku Aldo vše co vidíte v návrhu dětského pokoje, včetně dekorací, můžete také svým dětem pořídit.

 

 

Rozkládací dětská postel Pino    Dětská postel Pino Spring

 

Pokud si nemůžete dovolit do dětského pokoje vše, protože jste omezeni prostorem, stačí pořídit třeba dekorace a doplňky jen k dětské posteli. Každý si nemůže dovolit do dětského pokoje pořídit třeba indiánský stan, nebo věž z látky, to je samozřejmé. Ale opravdu i taková dětská postel když je trochu naaranžována působí v daném interiéru úplně jinak, než když je bez ničeho, pouze s přikrývkou. V naší nabídce dětských pokojů, ale i samostatných dětských postelí můžete dokonce pořídit snímatelný potah pro matraci ve stejném odstínu jako třeba dekorace.

 

                                                    

 

Sami posuďte, jak taková "nazdobená" dětská postel vypadá úžasně. Vše ladí, barevné dekorace vždy ve stejném stylu a především příjemné odstíny vyniknou na sněhově bílém nábytku z masivu. Dánský výrobce nabízí nejen široký výběr dětských dekorací a doplňků, ale také snad největší výběr nejrůznějších designů dětských postelí. V nabídce nechybí ani dětské patrové postele s dekoracemi, nebo postele s klouzačkou či přistýlkou. Dekorace pro dvě děti do jedné místnosti? Proč ne, máme tady kolekci pro indiánky a také kolekci pro kovboje, které i v jednom dětském pokoji na sebe vlastně téeaticky navazují. S nabídkou dánského výrobce budete prostě originální.