Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální postel BKE 180x200 cm

Kód: BDE-180
Značkový rustikální nábytek Nova Solo dánského výrobce nabízí také manželské postele. Prodloužená záruka 4 roky, dřevo mahagon.
nedostupné
21 527 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 125 cm
Šířka (cm): 184 cm
Délka (cm): 212 cm
Prostor na spaní: 180 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální postel BDE001-180

Pro milovníky spánku, kteří potřebují hodně prostoru, představujeme velmi kvalitní rustikální postel od dánského výrobce. Kvalitu postele především předurčuje použitý materiál dřevo mahagon, které nabízí také dlouhou životnost a vysoký stupeň tvrdosti. Výrobce velmi dobře zvolil rovněž odstín, sněhově bílou barvu, tolik populární právě v posledních několika měsících.

Dánský výrobce značkového nábytku Nova Solo klade logicky velký důraz na kvalitu. Značka musí reprezentovat a vždy nabídnout stejnou kvalitu, odstín a zpracování. Také proto používá pro výrobu nábytku dřevo mahagon s vysokým stupněm tvrdosti. Kvalita je dána ale také způsobem zpracování. Záruka na dánský rustikální nábytek až 4 roky. Dostupné také postele v rozměru 160x200 cm a dětská postel v rozměru 90x200 cm, samozřejmě myšleno rozměr pro matraci.

 

Kvalitní postel pro kvalitní spánek

Pokud by jste si chtěli k posteli pořídit další díly pro vybavení ložnice kompletně, nabídka dánského rustikálního nábytku je velmi široká. Pro inspiraci malá ukázka několika návrhů ložnic a dílů vhodných do tohoto typu interiéru.- ložnice Nova
- ložnice Nova 160
- ložnice Nova 180 (dostupná také postel pro matraci 180x200 cm)
- komody
- skříně
- regály
- noční stolky

- doporučujeme matrace českého výrobce, nejprodávanější matrace NorkaZnačkový nábytek je vždy zárukou spokojeného nákupu. Bohužel jak už to tak bývá, za kvalitu je nutné si připlatit. Budete ale doma mít nábytek s řadou certifikátů, který zachová svůj odstín a podobu po několik desetiletí.

 

Dodání nábytku

Příjemné právě pro kategorii rustikálního nábytku je dodání v dílech, tedy přesně tak, jak vidíte na fotografii. Stačí jen umístit na správné místo, které pro daný díl zvolíte. Jediná postel má tři části, čela, bočnice a rošt, tedy nic složitého. Nábytek vám také až domů vyneseme a samozřejmě přivezeme zcela zdarma.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu