Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální postel BSE 90x200 cm

Kód: BSE-90
Velmi kvalitní rustikální postel z dřeva mahagon v bílém provedení. Dánský výrobce klade důraz především na kvalitu. Značkový nábytek.
nedostupné
16 221 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 125 cm
Šířka (cm): 114 cm
Délka (cm): 212 cm
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální postel pro jednu osobu

Nabídka dánského výrobce pro kategorii rustikálního nábytku, to jsou také postele v nejrůznějších rozměrech. Návrh v příjemném, léta se neměnícím, klasickém designu. Výrobce zvolil trendy odstín sněhově bílé barvy, který se v poslední době stal módním mnoha interiérů. S kvalitou nábytku souvisí také volba materiálů pro jeho výrobu. Pro postel výrobce zvolil kvalitní tvrdé dřevo mahagonu.

 

Rustikální postel s dalšími díly v interiéru

V ceně postele je rovněž rošt, laťkový, dřevěný. Postel je velmi stabilní a díky materiálu a své mohutnosti nabízí nosnost až 145 kg.

Prostor na spaní pro matraci o velikosti 90x200 cm, tedy vhodná pro interiér dětského pokoje, studentského pokoje, nebo pro ty z vás, kteří zatím žijí single.

Pokud tedy máte rádi ekologický, zdravotně nezávadný nábytek s dlouhou životností, možná vás nabídka rustikálních postelí osloví. A nejen. V naší nabídce ve stejném provedení kromě větší postele najdete spousty dalších, velmi elegantních dílů. Pár příkladů z těch nejprodávanějších.

 

- manželská postel BDE-160
- manželská postel BDE-180
- rustikální ložnice Nova Solo

 

Jako prodejci se již řadu let snažíme, aby vy, naši zákazníci, jste byli u nás maximálně spokojeni. Proto nabízíme služby jako doprava zdarma po celé republice.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu