Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


8 postelí, které by chtěl v pokoji každý kluk

Máte doma malého uličníka? Vybrali jsme pro vás 8 postelí, které si rozhodně zamiluje, ať chce být pirátem, hasičem či astronautem.

Trampem od malička

Máte doma malého dobrodruha, kterého láká nocování pod hvězdami v přírodě a toulky lesem? Tato dětský postel bude to pravé do jeho pokoje, užije si tak stanování ať je léto nebo zima.

                                                    Dětská postel se skluzavkou Dallas white

Dětský pokoj pro malého piráta

V této posteli se v mžiku váš chlapec ocitne na pirátské lodi a bude brázdit vlny na rozbouřeném moři. Ale nebojte v posteli v podobě pirátské lodi bude vždy v bezpečí.

                              Dětská postel z masívu s klouzačkou Pirates - Pino grey

 

Domeček, ve kterém lze zažít nespočet dobrodružství

Které dítě by nechtělo mít svůj vlastní domeček? Úkryt, kde se může schovat před celým světem a představovat si, že je třeba v chatce na ostrově uprostřed oceánu? Nebo že nahoře schovává poklad před lupiči?

Postel ve tvaru domku z laminátových desek je pro tyto hry jako stvořená! Jen tak někdo nebude mít originálnější pokojíček než vaše děti.

                        Dětská postel z masivu Vigi simple s textilií

Multifunkční postel zastoupí několik kusů nábytku

Dvě postele, šatní skříň, dva hluboké šuplíky i police pro odložení nezbytností, to vše lze mít v jednom kusu nábytku. Propracovaný design je jen třešničkou na dortu. Modrá barva vypadá stylově a jen tak chlapce neomrzí.

 

                       Patrová postel se stolem Bo9 - cascina, smoky blue

Dětská palanda s psacím stolem pro staršího kluka

Tento typ černého nábytku je velmi elegantní a zda bude určen holce, nebo klukovi, vždy záleží na dalších faktorech, především pak na výmalbě stěn a typu dekorací. Ale pokud máme říct pravdu, tak větší oblibě se tato patrová postel, stejně tak jako regály či počítačový psací stůl Gaming, těší u kluků.

                                 Vyvýšená postel s psacím stolem pro kluky On-Line

Ale opravdu je volba na vás. V každém případě, tato patrová postel se stolem patří k velmi trendy designům, které zkrátka nyní letí. Součástí postele jsou také dva nabíjecí USB porty nad psacím stolem, řada šuplíků, odkládacích polic a stylové, karbonové úchyty. Pokud pořízením této patrové postele pro jedno dítě s psacím stolem, máte pocit, že je dětský pokoj příliš tmavý, stačí si prohlédnout všechny ilustrační fotografie, kde je patrová postel s dekoracemi pro holku za denního světla. Věříme, že tato postel bude splněním snů spousty dětí, protože je takzvaně "IN".

Dětská palanda pro dva kluky, hudba budoucnosti?

Přemýšlíte někdy nad tím, jak bude vypadat dětský nábytek třeba za dvacet let? My také a myslíme si, že tento design nejlépe charakterizuje dětská palanda Urbanic. Vždy se snažíme do nabídky zařadit vše, co je ve světě moderního, bytového designu nejvíce trendy a dává nějaký smysl. Patrová postel s ohledem na design asi osloví více starší děti, patrová postel, do které se na první pohled milovníci nekonvenčního designu zamilují. Rozhodně originální řešení, které nezapomíná ani na maximální využití prostoru v dětském pokoji. Také odstíny nezaostávají a spojení tmavě šedé a světlé imitace dřeva dub popelavý, jak jsme uvedli spíše osloví starší a rozhodně i rodiče. Design, který vaše děti rozhodně budou chtít.

 

    Dětská palanda se stolem a skříní Urbanic - shade    Patrová postel pro studenta Urbanic black

 

A druhou variantou je černý odstín ve spojení s červeným. Patrovou postel můžete, ale také nemusíte pořídit pro dvě děti, my vám nyní nabízí variantu i s dolním lůžkem, které lze rafinovaně přetransformovat do pohodlného místa k sezení a noc jednoduchým rozložením zase na dolní lůžko. Dítě si tak samo zvolí, jakou podobu bude mít dolní část postele. 

 

Do nekonečna a ještě dál, zkrátka největší nabídka dětských postelí

Dětská postel Tobo od francouzského výrobce je můžeme říci jediní naopak v moderním designu a úložnými prostoty navíc. Dětská postel tak kromě zásadní funkce, kterou klouzačka u neposedných dětí je, nabízí ještě sadu dvou šuplíků a police pro odložení třeba hraček. Francouzský výrobce exkluzivně na našich stránkách a to již více jak deset let, nabízí vždy velmi netradiční designy a především nás těší jeho kvalita, která je již po tolika letech opravdu ověřena.

                                                                                       Dětská postel se skluzavkou Tobo pro kluky

                             

S našimi postelemi už nebudete každý večer s dítkem bojovat, do postele skočí dítě s radostí samo. Kvalitní matrace a rošty z nabídky ALDO nábytek zajistí vašim potomkům spaní, kterého se nebudou moci nabažit. Máme širokou nabídku dětských postelí a postýlek ve tvaru auta, lodě, s úložnými a hracími prostory, se schůdky, přistýlkou a v různých variantách a barevných provedeních.

Při výběru dětské postele nepřistupujte ke kompromisům. Kvalitní spaní nenahradí nic. Výběr proto přizpůsobte věku dítěte. Od tří let přemístěte malého spáče z dětské postýlky do většího pelíšku, později už mu dopřejte dospěláckou postel o rozměrech 90 x 200 cm. Vybírejte také dle barev a tak, aby ladili s celým pokojíkem, popřípadě zdali jde o postele pro kluky či pro holky.