Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Trendy do ložnice pro jaro/léto 2018 přímo z Paříže

Naší prioritou je, abychom vám nabízeli primárně kvalitní nábytek, ale přesto chceme sledovat i nejnovější trendy. Proto jsme s nadšením přijali pozvání skupiny Parisot do Paříže, města stylu i bytového designu, na výstavu trendů pro nacházející sezónu, kde jsme zároveň vybrali novinky, které zakoupíte na našem eshopu.

Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu. Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost.

Pastelové barvy stále hrají prim

Obliba pastelových barev stále neklesá, ba naopak. A není se čemu divit. Do pokoje vnesou svěžest, světlé tóny opticky zvětší prostor a zároveň působí útulně. Díky tomu jsou stálicí v bytových trendech a jsme přesvědčeni, že chvíli se zde udrží. Značnou výhodou pastelových odstínů je to, že se dají kombinovat jak mezi sebou navzájem, tak se dají doplnit bílou, šedou či černou.

Designová postel pro studenty Tonight pine, white

Kousek přírody u vás doma

Industriálnímu stylu, který zaujal v posledních letech, začínají konkurovat tlumené barvy a přírodní materiály. Kombinace dřeva a přírodních odstínů vyvolá pocit útulnosti a právě proto je tato kombinace vhodná především do ložnice.

 

                                   Nábytek do ložnice ve skandinávských odstínech Oleron, clair

 

Klasika vhodná do jakéhokoliv bytu

Skupina Parisot se nezaměřuje jen na neotřelý design, ale především i na praktičnost, proto mezi oblíbené výrobky od nic patří postel Swan, která zapadne do většiny interiérů a je jen na vás, jak si vyhrajete s doplňky.

                                                   Nábytek do ložnice ve skandinávském designu, kolekce Aalborg

Ložnice je velmi důležitá, jelikož její správný výběr, a to především roštu a matrace, značně ovlivňuje, jak si odpočineme. Asi budete souhlasit se známým příslovím: jak si kdo ustele, tak si taky lehne. A s nábytkem Aldo si nemůžete lehnout vedle.