Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice Nova - sestava 160

Kód: SoloN005
Rustikální ložnici dánského výrobce můžeme zařadit mezi luxusní nábytek. Nejen pro osobitý design, ale také kvalitní materiál, dřevo mahagon.
nedostupné
92 317 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Délka (cm): 211 cm
Postel: čelo - 125x184x7,5 cm
Noční stolek: 60x45x43 cm
Komoda: 85x145x50 cm
Šatní skříň: 190x110x55 cm
Zrcadlo: 70x120x5 cm
Prostor na spaní: 160 x 200 cm
Nosnost: 120 / 1 osoba kg
Materiál: Mahagon
Povrchová úprava: nátěr white-wash
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální ložnice Nova - sestava 160

Mezi luxusní nábytek s velkou elegancí můžeme zařadit sestavu rustikální ložnice od dánského výrobce. Nejen design však řadí ložnici do kategorie luxusního nábytku, ale především materiál, masiv, konkrétně kvalitní dřevo mahagon s vysokým stupněm tvrdosti. Kvalita dřeva tak ovlivňuje skutečné vlastnosti jednotlivých dílů v sestavě ložnice. Nábytek do ložnice je odolný vůči mechanickému poškození a nabízí dlouhou životnost v řádu několika desítek let.

Dánský výrobce soustředí svou produkci pouze na rustikální nábytek z dřeva mahagon. Pokud vám tedy sestava něčím nevyhovuje, můžete si vaší ložnici navrhnout výběrem z nabídky samostatných dílů. Dovolujeme také upozornit na skutečnost, že nabídka dánského nábytku patří pod ochrannou značku. Značkový nábytek je tou největší zárukou kvality.

 

Nejdůležitější v ložnici je kvalitní postel

A kvalita spánku nezávisí pouze na výrobci, ale i  na vás. Pamatujte na několik pravidel důležitých při výběru postele do ložnice. Byť by se výrobce snažil sebevíc, postel nebude kvalitní, pokud do ní pořídíte nekvalitní, levné matrace. Také pro páry doporučujeme matrace oddělené, které dávají větší možnost pro pohodlný spánek každému z páru. Na našich stránkách můžete najít nabídku matrací českého výrobce, který je svou vysokou kvalitou již dobře znám.

 

V ceně sestavy ložnice díly:

- postel včetně roštu pro matraci 160x200 cm
- dva noční stolky
- šatní skříň
- šuplíková komoda
- zrcadlo

 

Dánský výrobce překvapuje také netradičním designem. V jeho nabídce najdeme díly nábytku a to nejen do ložnice, ale všech interiérů, které i dnes překvapují. Za zmínku také stojí důraz, který je kladen na detail v podobě mosazných úchytek. V neposlední řadě volba odstínu, kdy správně výrobce zvolil velmi módní, v letošním roce opravdu trendy, odstín sněhově bílé barvy. Rádi bychom vám v krátkém přehledu nabídli několik možností z jeho nabídky.

 

- manželská postel s místem na spaní 180x200 cm
- ložnice Nova 160 v rozdílném seskupení
- ložnice Nova s postelí 180x200 cm
- rustikální vitríny v širokém výběru

 

Ložnice, která se opravdu může předávat z generace na generaci, jako v dobách dávno minulých. V neposlední řadě, jednotlivé díly na naší ilustrační fotografii lze pořídit samostatně, stejně jako mnoho dalších z široké nabídky a nejen do interiéru ložnice. Samozřejmostí je na našich stránkách již řadu let doprava zdarma po celé republice.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu