Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice Quadra II

Výrobce: Gaut
Kód: GA009
Příjemný design a vysokou kvalitu nabízí francouzský výrobce. Ložnice, kterou můžete pořídit jako sestavu, nebo po dílech. Značka jakosti Gami.
nedostupné
54 710 Kč

Parametry produktu

Barva: sv. ořech-sv. hnědá
Postel: 190x90x211 cm
Noční stolek: 54x38x37 cm
Komoda: 119x51x45 cm
Šatní skříň: 202x226x64 cm
Prostor na spaní: 160 x 200 cm
Nosnost: 120 / 1 osoba kg
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska, lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní ložnice Quadra II s certifikací

Nabídka nábytku francouzského výrobce patří k těm, které představují tu nejvyšší možnou kvalitu a tedy i dlouhou životnost. Celá kolekce, tedy i ložnice ze systému Quadra je opatřena certifikáty jakosti a zdravotní nezávadnosti.

K dosažení kvality ložnice, či jednotlivých dílů, bylo také použito několik materiálů. Mdf deska, lamino, ale také části z masivu a v neposlední řadě, povrchová úprava není papírem, ale klasickou dýhou. Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu. Proto také všechny hrany nábytku jsou zakončeny abs systémem. Kvalitu dokládá rovněž jakostní značkou Gami a několika certifikáty.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Ložnice v ceně nabízí

 

- dva noční stolky
- manželská postel včetně dvou roštů, matrace 160x200 cm
- šatní skříň s posuvnými křídly
- komoda s dvěma šuplíky

 

Výrobce ovšem pamatuje také na možnost flexibilního výběru. Zvolit můžete třeba manželskou postel s nadstavcem, nebo jiný typ komody a šatní skříně, to vše z nabídky samostatných dílů.

V sestavě na fotografii nabízíme šatní skříň s posuvnými křídly a vnitřním uspořádáním šatní tyč. Komodu můžete využít také jako praktický televizní stolek. Francouzský design je již po desetiletí světovou špičkou ve světě bydlení. A my jako internetoví prodejci a zástupci výrobce Gautier nabízíme navíc dopravu zdarma po celé republice.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

  

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu