Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda Quadra H68332

Výrobce: Gaut
Kód: GA006
Komoda z kolekce nábytku do ložnice je v mnoha případech využívána také jako televizní stolek. Volba použití je jen na vás. Francouzský výrobce.
nedostupné
7 170 Kč

Parametry produktu

Barva: sv. ořech-sv. hnědá
Výška (cm): 51 cm
Šířka (cm): 119 cm
Hloubka (cm): 45 cm
Materiál: mdf deska, lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní komoda Quadra H68332 s certifikací

Komoda z kolekce nábytku do ložnice Quadra, kterou však zákazníci využívají, a také mohou díky designu, jako televizní stolek. Kvalitní díl nábytku od francouzského výrobce, jehož kolekce jsou také certifikovány na základě požadavků Evropské unie. Kolekce Quadra patří také do skupiny značkového nábytku, konkrétně jakostní značky Gami. To vše je zárukou spokojeného nákupu.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a detailní zpracování. Jako materiál nejen pro komodu, ale i další díly z kolekce, použil mdf desku se zakončením hran abs systémem.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Vybíráme nábytek do ložnice

Komoda nabízí kromě velmi moderního designu a vysoké kvality rovněž netradiční propojení odstínů a to světle hnědou s ořechem. Opticky jsou pak šuplíky jako by rozděleny na čtyři díly, ve skutečnosti komoda nabízí šuplíky dva. Komoda není jediným dílem nábytku z kolekce Quadra, mezi další patří skříně, postel, můžete si tedy sestavit kompletní interiér ložnice. Co vše může výrobce v této kolekci tedy nabídnout?


- manželská postel
- manželská postel Quadra s praktickým nadstavcem
- šatní skříně (vybrat si můžete ze dvou provedení)
- ložnice Quadra (kde si můžete vybrat i další díly)Pro naše zákazníky nabízíme dopravu zdarma po celé republice a to jak na jeden samostatný díl, tak i celou ložnici.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

   

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu