Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň Quadra H68200

Výrobce: Gaut
Kód: GA003
Jedním z důležitých dílů vybavení ložnice je bezesporu šatní skříň. Kolekce Quadra francouzského výrobce nabízí kvalitu značky Gami.
nedostupné
26 620 Kč

Parametry produktu

Barva: sv. ořech-sv. hnědá
Výška (cm): 226 cm
Šířka (cm): 202 cm
Hloubka (cm): 64 cm
Materiál: mdf deska, lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Prostorná šatní skříň Quadra H68200

Pokud jste nároční na množství úložných prostorů a potřebujete hodně místa, šatní skříň z kolekce nábytku do ložnice Quadra vám tyto potřeby zajistí. Prostorová šatní skříň nabízí nejen dostatek místa k uložení šatstva, ale také moderní design se zrcadlovými průčelími křídel, která jsou navíc posuvná. Příjemná je rovněž kombinace odstínů, kterou můžete vidět na dalších dílech nábytku z této moderní kolekce. Ale co je především na této skříni přínosné? Dlouhá životnost. Proč?

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a originální design. Kvality dosahuje nejen použitým materiálem, kterým je mdf deska, ale i zakončením hran abs systémem. To vše dokládá výrobce certifikáty a jeho kolekce rovněž patří pod jakostní značku Gami.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Šatní skříň v ložnici, nebo předsíni?

Nejlépe tam, kde vám nebude překážet a bude také dobře do okolního interiéru zapadat. Pravdou je, že většina šatních skříní v nabídce jako samostatné díly jsou právě z kolekcí ložnic. Pokud tedy pořizujete skříň z dané kolekce, můžete mít jistotu, že ve stejném designu pořídíte další nábytek. Interiér tak bude ucelený.

Skříň nabízí policový systém a šatní tyč na zavěšení kabátů. V kolekci můžete také zvolit ještě rozměrově větší skříň, a to s policemi po obou jejích stranách s klasickým otevíráním křídel. 
A co dál vám můžeme kromě dvou skříní pro sestavení ložnice spolu s francouzským výrobcem nabídnout?

 

- manželská postel
- manželská postel Quadra s praktickým nadstavcem
- komody (rovněž lze vybírat ze dvou typů)
- ložnice Quadra (kde si můžete vybrat i další díly) 

 

Francouzský design je již po desetiletí světovou špičkou ve světě bydlení. A my jako internetoví prodejci a zástupci výrobce Gautier nabízíme navíc dopravu zdarma po celé republice.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

    

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu