0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda COM03 AL0844

Výrobce: MW
Kód: AL0844
4 404 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 70 cm
Šířka: 56 cm
Hloubka: 43 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: COM11

Rustikální komoda dřevěná COM03

Komoda s šuplíky z kategorie rustikálního nábytku patří do specifické skupiny designu. Voskovaný nábytek má speciální povrchovou úpravu, která vytváří požadovaný, specifický vzhled. Vosk ve světle hnědém, matném odstínu. Příjemné detaily v podobě kovaných úchytek.

Výrobce klade důraz na kvalitu, pro výrobu komody použil dřevo borovice, řádně vysušené, bez kazů. Nepoužívá také mechanické, kovové pojezdy pro manipulaci s šuplíky, ale v desce jsou vyfrézované drážky. Povrchová úprava voskováním dodává komodě zvláštní patinu světle hnědého odstínu. Příjemná je i skutečnost, že komodu vám dodáme jako jeden díl, nemusíte tedy nic skládat. A s dopravou zdarma až před váš dům.


Rustikální nábytek v široké nabídce dílů

Zvláštní patina a staromódní úchytky krásně spojujou to, čemu můžeme říkat antika. Úchytky jsou opravdu originální a velice propracované. Stejně tak čela jednotlivých šuplíků a podstavce. Pokud vás komoda oslovila a chtěli by jste k ní pořídit další díly nábytku, z naší široké nabídky si jistě vyberete.

 

- jídelní stoly rustikální
- jídelní židle rustikální
- jídelní lavice rustikální
- vitríny rustikální
- psací stoly rustikální
- rustikální nábytek v sestavách

 

Rustikální nábytek vám představujeme také v odstínech bílá patina a venge, ale za tyto odstíny je třeba počítat s navýšením ceny o 10 %. Co je také velmi příjemné, pokud se vám komoda líbí, ale chtěli by jste změnit její rozměry, ani to není problém. Rustikální nábytek je jedinou kategorií, kde vám můžeme vyrobit dané díly dle vašich rozměrů. Nábytek na zakázku jako atypické díly.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.