Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl MES - B

Kód: AL0853
Dřevěný jídelní stůl v rustikálním designu inspirovaném mexickou kulturou. Výrobce použil dřevo borovice a vosk jako povrch.
nedostupné
Délka: 140 x 80
7 318 Kč
Délka: 180 x 90
8 741 Kč
Délka: 200 x 100
9 690 Kč
Délka: 80x80
6 166 Kč
Délka: 120 x 80
6 708 Kč
Délka: 160 x 90
8 131 Kč

Parametry produktu

Výška (cm): 76 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : demont / celé díly
Barva dřeva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: MES02
Tvrdost dřeva: střední
Aldo doporučuje: ano

Jídelní stůl, rustikální nábytek z dřeva borovice

Jídelní stůl rustikální, zařazený do skupiny nábytku, který můžeme nazvat stylový. Jídelní stůl je vyroben z borovicového dřeva a ve stejném designu si v kategorii rustikální nábytek můžete pořídit také rustikální židle a nejen to. Ucelená nabídka nabízí díly nábytku tak, aby jste si mohli sestavit kompletní interiér.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, proto používá pouze kvalitní dřevo řádně vysušené a bez kazů. Tím zamezí rovněž pozdější možné deformaci nábytku vlivem změn teplot v místnosti, ale také vlivem působení relativní vlhkosti. Nábytek zachovává po dlouhá léta svůj vzhled. Povrchová úprava vosku zachovává ekologické provedení, ale vyžaduje větší opatrnost při manipulaci s nábytkem. Povrch vosku matný, velmi příjemný.

 

Rustikální jídelní stůl má styl inspirován mexickou kulturou

Nábytek má patinu starých časů, krásným doplněním jsou i úchytky, které mají kovový až antický charakter a jsou umístěny především na skříních a komodách pro vytvoření pocitu starého vzhledu. Kované úchytky jsou nepostradatelným detailem a pro rustikální nábytek již charakteristické.

Rustikální nábytek vám nabízíme s povrchovou úpravu voskováním,  což je speciální  způsob moření dřeva. Je třeba u voskovaného nábytku dbát určitých  pravidel při ošetřování. Nábytek nesmíte ošetřovat mokrou žínkou, pouze je třeba použít prachovku s prostředkem určeným na dřevěný nábytek (idální s dodatkem vosku).

Nábytek Aldo nabízí celou řadu různých segmentů z oblasti  rustikálního nábytku. Můžete si pomocí  jednotlivých segmentů zkompletovat ložnici, obývací pokoj, či jídelnu. Na výběr máte také další odstíny, ale oproti základnímu hnědému vosku je potřeba počítat s příplatkem ve výši 10 % k uvedené ceně.

 

- rustikální ložnice ve venge patině
- rustikální jídelna
- rustikální ložnice z dřeva mahagon (Dánsko)
- rustikální pracovna
- rustikální komody a šatní skříně (velmi široký výběr)
- rustikální židle a jídelní lavice

 

Sami můžete posoudit, že výběr je opravdu velký a naše příklady jsou jen malým zlomkem z naší široké nabídky rustikálního nábytku. Příjemný je také dovoz nábytku, doprava zdarma. Pouze před daným termínem dodání zajistit na výnos nějakou tu pomoc. Rustikální nábytek jako jedinou kategorii v naší nabídce nevynášíme, není to ani při hmotnosti nábytku možné.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu